Koroniewska reaguje na zjadliwy komentarz "przerażonej" obserwatorki. "Co NAS nie zabije to NAS wzmocni"

Joanna Koroniewska odpowiada na komentarz dotyczący swojego wyglądu. Podczas ostatniego odcinka "Domówki u Dowborów" jedna z obserwatorek podzieliła się z aktorką swoim rozgoryczeniem. Czy to kontynuacja dyskusji na temat "ery brzydoty"?

Joanna Koroniewska wie, co to znaczy mieć dystans do życia. Jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych i bez najmniejszego problemu porusza kontrowersyjne tematy, które dla wielu z nas oznaczają pole bitwy. Szczególnie często wspomina o szeroko rozumianym body shamingu i z przymrużeniem oka stara się odpowiadać na wszelkie zarzuty, które lecą w jej stronę. Razem z mężem, Maciejem Dowborem, prowadzą „Domówki u Dowborów", podczas których przeprowadzają wywiady z gwiazdami polskiego show-biznesu. Pod ostatnim programem pojawił się komentarz, który przeraził aktorkę.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska odpowiada na komentarz pod filmem. O co chodzi?

Podczas ostatniego odcinka „Domówki u Dowborów", w którym gościnnie wystąpiła Natalia Siwiec wraz z mężem, jedna z obserwatorek z niepokojem patrzyła na sytuacje za ekranem. Postanowiła podzielić się z Joasią swoimi obawami:

Z przerażeniem oglądałam Was wczoraj na Waszej domówce i myślałam, że jesteście ucharakteryzowani, wyglądacie z Maćkiem jak dwóch starych dziadków. Jak taka piękna kobieta, którą byłaś i taki przystojny facet, którym był Maciek mogli doprowadzić się do takiego wyglądu??

I choć zwykle aktorka stara się nie zwracać uwagi na zgryźliwe komentarze, tym razem postanowiła podzielić się swoim zdaniem ze wszystkimi obserwatorami. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, pod którym w skrócie i, jak na nią przystało, z żartem, zapytała, o co kaman?

Ja naprawdę BARDZO chciałabym zrozumieć, ale mój mózg tych danych nie umie przetworzyć. Może Wasz będzie w stanie?! Dziś pierwsza fota z uśmiechem. Prawie. Choć miałam ochotę wstawić tę drugą po niektórych zjadliwych komentarzach innych. Ale co NAS nie zabije to NAS wzmocni. ??

Joanna Koroniewska w ultra modnym dresie. Nie wszystkim się spodobało. 'Nie przystoi matce i żonie' (zdjęcie ilustracyjne)Joanna Koroniewska w ultra modnym dresie podzieliła fanów. "Nie przystoi matce i żonie"

 

Czy rzeczywiście pokazywanie się bez filtrów i makijażu może być powodem do niepokoju? W dzisiejszym świecie, jak widać, może – choć jest to potencjalnie problematyczne. Na szczęście życie z dystansem do świata opłaca się dziś, jak nigdy dotąd. Joasia dodała zdjęcie w klimacie glamour, w którym wyraźnie widać, że natura stawiana jest dziś przeciwko estetyce. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo zdań poparcia dla aktorki, także od kolegów po fachu.

Wyglądaliście normalnie, pięknie - jak zawsze ?
Nie wiem, o co chodzi może oglądałam coś innego ?? bo wy jak zawsze cudowni ??
M jak Miłość ?? o tym pomyślałam na początku haha. I nie wiedzą, że w ciągu jakichś 20 lat człowiek się zmienia. Ale spoko, dla mnie wyglądasz dużo lepiej
Smutne jest to, że żyjemy w czasach kiedy naturalność to dla niektórych brzydota, zaniedbanie... W czasach kiedy, żeby pokazać się publicznie potrzeba tony makijażu, fryzjera i ubrań wprost z wybiegu. Brawo dla Was za to, że nie dajecie się wbić w te ramki ??

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym. Fanki: Następna promującą 'modę na brzydotę' (zdjęcie ilustracyjne)Koroniewska pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym. Fanki: Następna promującą "modę na brzydotę"

Afera wokół ery „brzydoty" jak widać szaleje i nic nie wskazuje na to, że cokolwiek miałoby się w tej kwestii zmienić. Mimo to, jak dobrze ujęła to Joasia, co cię nie zabije, to cię wzmocni, więc czerpmy od życiowych nieprzyjemności, siłę i odwagę na to, żeby w końcu stawić im czoła raz a dobrze.

Więcej o: