Olga Frycz zmieniła kolor i długość włosów. Fani zachwyceni "Ciąża ci służy"

Olga Frycz zmieniła fryzurę. Aktorka postawiła na jedną z najmodniejszych koloryzacji włosów w tym sezonie i nieco skróciła ich długość. To szwedzki blond! W tym odcieniu wygląda fantastycznie, ale to nie tylko zasługa jej nowego koloru. Zdaniem fanów, w ciąży promienieje!

Olga Frycz zmieniła fryzurę. Postawiła na najmodniejszy odcień blondu i nieco skróciła włosy. Na Instagramie dodała zdjęcie po metamorfozie. Fani nie kryli zachwytu, który był spowodowany odmienionym, ale i bardzo korzystnym wizerunkiem aktorki. W komentarzach komplementowali gwiazdę, nawiązując do jej wyjątkowego stanu. Olga Frycz jest bowiem w drugiej ciąży i spodziewa się córeczki. Zdaniem fanów, ten stan ma duży wpływ na jej niewątpliwą urodę

Zobacz wideo Olga Frycz opowiada o relacjach z ojcem swojej córki

Olga Frycz zmieniła fryzurę. Skróciła włosy i zmieniła kolor. Jak wygląda?

Olga Frycz pochwaliła się na Instagramie swoją metamorfozą. Aktorka zdecydowała się skrócić nieco włosy i przyciąć je na prosto. To niemal fryzura blunt cut, którą charakteryzują bardzo proste końcówki i równa długość włosów, bez cieniowania. Kolor jej włosów również uległ zmianie. Przefarbowała je na chłodny blond, w którym wygląda fantastycznie. To odcień szwedzkiego blondu, który tego lata jest bardzo na czasie. Ten kolor znakomicie kontrastuje z ciepłą karnacją gwiazdy i delikatnymi piegami. Aktorka wygląda młodo i świeżo. Pod zamieszczonym zdjęciem napisała:

Nie jestem pewna jak długo zostanę przy tej długości, ale wiem, że jeśli chodzi o kolor to do mojego naturalnego szarego mysiego na pewno prędko nie wrócę
 

Olga Frycz przeszła metamorfozę. Fani zachwyceni jej wyglądem: "Ciąża ci służy"

Olga Frycz zmieniła kolor włosów i skróciła ich długość. Fani docenili jej przemianę, jednocześnie zwracając uwagę, na wpływ ciąży. Aktorka niedawno ogłosiła bowiem, że spodziewa się drugiego dziecka. Istnieje teoria, że kiedy kobieta obcina włosy, szykują się ogromne zmiany w jej życiu. W przypadku Olgi Frycz to wręcz oczywiste. Obserwatorzy szybko powiązali te dwa fakty i uznali, że ciąża służy aktorce. 

Wyglądasz pięknie! Ciąża ci służy
Ten blond jest idealny, bardzo ładnie podkreśla delikatną urodę i dodaje tego „czegoś" 
Piękna mamuśka!

Olga Frycz jest w drugiej ciąży. Zdecydowała, że wychowa dzieci samotnie

Olga Frycz niedawno ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Zdradziła również płeć dziecka. Aktorka spodziewa się drugiej córeczki. Jej pierwsza córka Helenka, której ojcem jest Grzegorz Sobieszek ma już trzy lata, jednak para rozstała się na krótko po urodzeniu dziewczynki. Obecnie utrzymują przyjacielskie relacje, a były partner wspiera gwiazdę, m.in pisząc komentarze na Instagramie i zapewniając, że może na niego liczyć. Ojciec drugiego dziecka aktorki nadal pozostaje nieznany, jednak Olga Frycz nie potrzebuje dzielić się tą informacją z fanami. Silna i dzielna mama wyznała, że córki wychowa sama, a fani okazali jej wiele ciepła, zrozumienia i szacunku. O swoim błogosławionym stanie poinformowała słowami:

Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze.
Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór.

Trzymamy kciuki!

Więcej o: