Skąpa mama organizuje córce wesele za 2700 zł. Nawet bieliznę kupiła z drugiej ręki

Shelley Watson sama określa siebie jako "dusigrosza". Bohaterka programu TLC "So Freakin Cheap" postanowiła wyprawić wesele córki za 700 dolarów, czyli około 2700 zł. Tym samym chce pobić swój rekord: kiedy starsza córka wychodziła za mąż, wydała 1000 dolarów, czyli prawie 3800 zł.

"Jestem czymś więcej niż łowcą okazji. Znajduję świetną okazję, a później jeszcze się targuję" - mówiła w programie TLC Shelley Watson. Na dowód tego kamery reality show, które towarzyszyły jej w zakupach, uwieczniły, jak skąpa mama targuje się o używaną bieliznę. Kobieta za 50 centów, czyli około 1,90 zł kupiła swojej córce majtki z drugiej ręki. Britney, przyszła panna młoda, nie była nimi zachwycona.

Panna młoda zaskoczyła pana młodego podczas ślubu Panna młoda zaskoczyła weselnych gości. Jej wyczyn podzielił internautów. "Mój mąż by wyszedł"

Trochę pachną jak starzy ludzie

- stwierdziła jej siostra Ashley. A to dopiero początek oszczędności. 

Zobacz wideo Iwona Kompala pokazała nagrania ze swojego ślubu i wesela

Skąpa mama wyprawiła córce wesele

Miejsce, w którym Shelley wyprawi córce imprezę, nie jest typowe. Chociaż Britney pewnie nie tak wyobrażała sobie pomieszczenie, w którym spędzi ten ważny dzień w swoim życiu, na pewno nie może narzekać na brak oryginalności. 

Będziemy mieć twój ślub właśnie tutaj, w gabinecie kręgarza i nic nas to nie będzie kosztować

- ogłosiła jej mama. 

Przyszła panna młoda żaliła się później siostrze, że męczy ją to, że nie ma wpływu na wygląd swojego własnego wesela. Wstydzi się także, co pomyślą sobie o jej rodzinie, rodzice męża. Ashley rozumie ją jak nikt inny, bo jak informuje The Sun, podczas poprzedniego wesela mama również skąpiła gotówki:

  • zamiast ślubnych kompozycji kwiatowych, Shelley kupiła gwiazdy betlejemskie, które nie sprzedają się poza sezonem (10 dolarów, niecałe 40 zł),
  • zamiast tortu, samodzielnie upiekła ciasto do poczęstowania gości, a jako tort do zdjęć wypożyczyła z piekarni atrapę - za darmo,
  • suknie ślubną kupiła córce w lumpeksie i wybrała model, na którym znajdowały się plamy - żeby jeszcze obniżyć cenę,
  • do przygotowania jedzenia zaangażowała gości: musieli zrobić kanapki, które później zjedli na plastikowych tackach,

Panna młoda odwołała wesele po tym, jak znajomi nie chcieli wpłacić po ok. 5300 zł na sfinansowanie go. 'Nóż prosto w serce' (zdjęcie ilustracyjne) Panna młoda odwołała wesele po tym, jak znajomi nie chcieli wpłacić po ok. 5300 zł na sfinansowanie go. "Nóż prosto w serce"

Więcej o: