Ta modelka zdaniem naukowców ma idealne wymiary. Możecie być zaskoczeni

Kelly Brook słynie ze swoich kobiecych kształtów i zamiłowania do ogromnych dekoltów. Jakiś czas temu modelka została ogłoszona ideałem piękna przez naukowców z amerykańskiego University of Texas. Jakie są jej wymiary?

Kelly Brook to aktorka, fotomodelka, prezenterka, a także od niedawna projektantka kostiumów kąpielowych. 23 listopada skończy 42 lata. Jako 16-latka zwyciężyła w jednym z konkursów piękności. Dzięki temu rozpoczęła pracę jako modelka. Jej twarz ozdobiła okładki takich pism jak "FHM", "Sky", "Cosmopolitan", "Tatler", "The Face" czy "Company".

Zobacz wideo Helena Christensen morsuje, internauci są w szoku:

Nowy ideał piękna

Kelly Brook słynie ze swoich kobiecych kształtów i zamiłowania do ogromnych dekoltów. Jakiś czas temu modelka została ogłoszona ideałem piękna przez naukowców z amerykańskiego University of Texas. Zdaniem badaczy modelka ma nie tylko idealny wzrost (166 centymetrów), lecz także świetne proporcje. Jej wymiary to:

  • 91 centymetrów w biodrach;
  • 63 centymetry w talii;
  • 99 centymetrów w biuście.

Długa droga do samoakceptacji

Modelka nie zawsze czuła się dobrze w swoim ciele. W wywiadzie, którego udzieliła "The Sun" opowiedziała o trudnej drodze do akceptacji swojego wyglądu. Brook wyznała, że gdy patrzy na swoje zdjęcia z 2007 roku, uważa, że był to najsmutniejszy okres w jej życiu. Jednocześnie, jak podkreśla, nosiła wówczas rozmiar 8 (brytyjski odpowiednik rozmiaru S) i była najszczuplejsza w całej swojej karierze. Dziennikarz przeprowadzający wywiad zapytał ją także o to, w jakim rozmiarze czuje się najlepiej. - Noszę rozmiar 10 w talii, 12 w piersiach i w pośladkach. To mój najszczęśliwszy rozmiar - zdradziła Kelly. Jak podkreśla w dalszej części rozmowy, akceptacja swojego ciała przyszła z wiekiem. - Chcę wyglądać dobrze, czuć się dobrze i być najlepszą wersją siebie - powiedziała Kelly Brook. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: