Te znaki zodiaku najlepiej znoszą rozstania i nigdy nie wracają do eks

"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" - to przysłowie, którym kierują się niektóre znaki zodiaku. Czy ty również do nich należysz? Oto znaki zodiaku, które bez problemu podnoszą się po rozstaniu i nigdy nie wracają do byłego partnera lub partnerki.
Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Układ gwiazd towarzyszący nam przy narodzinach, decyduje o bardzo wielu rzeczach. Niektóre osoby wierzą, że znaki zodiaku przypisują nam pewne cechy charakteru, w tym między innymi to, jak będziemy podchodzić do spraw miłosnych. Poniżej przedstawiamy znaki zodiaku, którym złamane serce goi się bardzo szybki i zwykle całkiem nieźle znoszą rozstania. Te osoby raczej nigdy nie wiążą się ponownie z eks.

Te znaki zodiaku najlepiej znoszą rozstania i nigdy nie wracają do eks

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Zodiakalne Wodniki to zwykle bardzo temperamentne i silne osobowości. Osoby spod tego znaku nigdy nie wchodzą dwa razy do tej samej rzeki. Cenią sobie niezależność i siebie stawiają na pierwszym miejscu. Wodniki po rozstaniu szybko stają na nogi i nie oglądają się za siebie. Nawet jeśli później przez dłuższy czas nie wejdą w nową relację, nie przejmują się i czas wolny poświęcają sobie, rozwijając pasje i korzystając z życia singla na swój sposób.

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Barany to bardzo konsekwentne znaki zodiaku, również jeśli chodzi o sprawy sercowe. Jeśli decydują się na rozstanie, mimo złamanego serca, starają się patrzeć w przyszłość i kompletnie odcinają od eks. W przypadku tego znaku nie ma mowy o przyjaźni po zakończeniu związku. Tuż po zerwaniu Baran wypełnia całkowicie swój plan dnia pracą, hobby czy spotkaniami z przyjaciółmi i nie traci czasu na rozmyślanie czy zamartwianie się.

Strzelec (22 listopada - 23 grudnia)

Energiczne, beztroskie i często niestałe w uczuciach Strzelce zwykle nie przejmują się rozstaniami. Co więcej, bardzo często to one są inicjatorami zakończenia relacji. Jeśli natomiast do ta druga osoba zerwie z zodiakalnym strzelcem, ten po już po kilku dniach będzie gotowy na kolejne nawiązywanie znajomości. Zodiakalne Strzelce większość związków traktują bowiem jak namiętny romans i szaloną przygodę. Jednak kiedy prawdziwie się zakocha to na zabój - w ciągu życia Strzelec tworzy jeden lub dwa takie związki.

Więcej o: