Te znaki zodiaku najlepiej znoszą rozstania i nigdy nie wracają do eks

"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" - to przysłowie, którym kierują się niektóre znaki zodiaku. Czy ty również do nich należysz? Oto znaki zodiaku, które bez problemu podnoszą się po rozstaniu i nigdy nie wracają do byłego partnera lub partnerki.
Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Układ gwiazd towarzyszący nam przy narodzinach, decyduje o bardzo wielu rzeczach. Niektóre osoby wierzą, że znaki zodiaku przypisują nam pewne cechy charakteru, w tym między innymi to, jak będziemy podchodzić do spraw miłosnych. Poniżej przedstawiamy znaki zodiaku, którym złamane serce goi się bardzo szybki i zwykle całkiem nieźle znoszą rozstania. Te osoby raczej nigdy nie wiążą się ponownie z eks.

Cztery oznaki zbliżającego się końca związku. To wcale nie zdrada Kto płaci na pierwszej randce? "Im więcej zainwestuje, tym bardziej będzie się starał"

Te znaki zodiaku najlepiej znoszą rozstania i nigdy nie wracają do eks

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Zodiakalne Wodniki to zwykle bardzo temperamentne i silne osobowości. Osoby spod tego znaku nigdy nie wchodzą dwa razy do tej samej rzeki. Cenią sobie niezależność i siebie stawiają na pierwszym miejscu. Wodniki po rozstaniu szybko stają na nogi i nie oglądają się za siebie. Nawet jeśli później przez dłuższy czas nie wejdą w nową relację, nie przejmują się i czas wolny poświęcają sobie, rozwijając pasje i korzystając z życia singla na swój sposób.

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Barany to bardzo konsekwentne znaki zodiaku, również jeśli chodzi o sprawy sercowe. Jeśli decydują się na rozstanie, mimo złamanego serca, starają się patrzeć w przyszłość i kompletnie odcinają od eks. W przypadku tego znaku nie ma mowy o przyjaźni po zakończeniu związku. Tuż po zerwaniu Baran wypełnia całkowicie swój plan dnia pracą, hobby czy spotkaniami z przyjaciółmi i nie traci czasu na rozmyślanie czy zamartwianie się.

Cztery oznaki zbliżającego się końca związku. To wcale nie zdrada Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują. Kto nie stworzy szczęśliwego związku?

Strzelec (22 listopada - 23 grudnia)

Energiczne, beztroskie i często niestałe w uczuciach Strzelce zwykle nie przejmują się rozstaniami. Co więcej, bardzo często to one są inicjatorami zakończenia relacji. Jeśli natomiast do ta druga osoba zerwie z zodiakalnym strzelcem, ten po już po kilku dniach będzie gotowy na kolejne nawiązywanie znajomości. Zodiakalne Strzelce większość związków traktują bowiem jak namiętny romans i szaloną przygodę. Jednak kiedy prawdziwie się zakocha to na zabój - w ciągu życia Strzelec tworzy jeden lub dwa takie związki.

Więcej o: