Weronika Rosati w krótkich, blond włosach. Fani są zachwyceni. "Ale ładnie"

Weronika Rosati na potrzeby filmu przeszła metamorfozę. Zmiana bardzo spodobała się wielu jej fanom. - Ale ładnie pani w blond włosach - czytamy pod zdjęciem. Zobaczcie, jak w takim wydaniu prezentuje się aktorka.

Weronika Rosati nie może w ostatnim czasie narzekać na brak propozycji zawodowych. Niedawno okazało się, że aktorka zagra główną rolę w międzynarodowej produkcji. - Nigdy nie zdradzam, w czym gram, zanim nie wejdę na plan, by nie zapeszyć, bo jak wiemy wszyscy, życie jest nieprzewidywalne. Trzymajcie kciuki, kręcimy w Szkocji thriller psychologiczny "It’s not over", gdzie gram główną rolę u boku wspaniałych aktorów Christophera Lamberta i Gianniego Capaldiego - poinformowała Rosati. 

Jakiś czas temu aktorka pojawiła się w filmie Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta "Śniegu już nigdy nie będzie", który obecnie możemy oglądać w kinach. W obsadzie produkcji znaleźli się także m.in. Agata Kulesza, Maja Ostaszewska, Katarzyna Figura, Andrzej Chyra i Krzysztof Czeczot. Film Szumowskiej i Englerta miał swoją światową premierę w czasie konkursu głównego festiwalu filmowego w Wenecji

Zobacz wideo Rosati pokazała zakulisowe nagrania z Wenecji:

Weronika Rosati w krótkich, blond włosach

Weronika Rosati od lat wierna jest długim, ciemnym włosom. Na potrzeby filmu Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta przeszła jednak metamorfozę. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym ma krótkie, blond włosy. - Kochani! Nasz film "Śniegu już nigdy nie będzie" jest nadal w kinach - czy już widzieliście? - napisała Rosati. Zobaczcie, jak w takim wydaniu prezentuje się aktorka:

 

Weronika Rosati jak blondynka. "Wygląda Pani jak Sienna Miller"

Zdaniem fanów taka fryzura bardzo jej pasuje. Pod postem Rosati pojawiło się wiele komentarzy. Oto niektóre z nich:

Ale ładnie pani w blond włosach.
Ładnie Ci w tym blondzie.
W blond wygląda Pani jak Sienna Miller

- piszą pod zdjęciem fani aktorki. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: