Kourtney Kardashian je tosty z talerza Joanny Przetakiewicz. 219 zł i pełen luksus

Kourtney Kardashian opublikowała na swojej instagramowej relacji zdjęcie wprost z kuchni w LA. Na marmurowych blatach zaprezentowała ułożone na porcelanowym talerzyku kanapki z serkiem i świeżymi owocami. O tyle wiadomość jest interesująca, że zastawa pochodzi ze sklepu marki Joanny Przetakiewicz i trzeba przyznać: prezentuje się pięknie.

Kourtney Kardashian, podobnie jak jej siostry, wiedzie intensywny tryb życia. Jest modelką, biznesmenką i osobowością telewizyjna, która zyskała rozgłos dzięki reality show "Z kamerą u Kardashianów". Kardashianka jest w nieustannym kontakcie ze swoimi fanami i chętnie chwali się tym, jak wygląda jej codzienne życie - stąd też zdjęcia posiłków. Ostatnio w towarzystwie kanapki, zobaczyliśmy ceramikę ze sklepu Joanny Przetakiewicz.

 

Kourtney Kardashian je tosty z talerza Joanny Przetakiewicz

Różowo-biały talerz La Mania Home pochodzi z kolekcji Stripes i cały zestaw zastawy dla jednej osoby kosztuje 219 zł. Można by pomyśleć, że to zbieg okoliczności i po prostu znalazła talerz o podobnyhm wzorze, ale w towarzystwie posiłku Kourtney umieściła świecę zapachową polskiej marki. Zresztą chwilę później screen z profilu hollywoodzkiej gwiazdy znalazł się u Joanny Przetakiewicz i na profilu na Instagramie marki.

Dziękuję, Kourtney

– napisała. 

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz opowiada o macierzyństwie. "Niczego nie żałuję. Wręcz przeciwnie"

Gwiazdy "Z kamerą u Kardashianów" mają słabość do polskich marek. Już wcześniej widziano Kendall w płaszczu Sary Boruc-Mannei, a Kim i Kylie lansowały ubrania Magdy Butrym. Z kolei Kris Jenner jest fanką... polskiej wódki. Od kilku lat w święta sięga po wódkę Belvedere i za każdym razem chwali się tym na Instagramie. 

Ludzie chcą płacić za dotknięcie jej włosów. Nie obcina ich od 10 latLudzie chcą płacić za dotknięcie jej włosów. Nie obcina ich od 10 lat

Więcej o: