Kourtney Kardashian je tosty z talerza Joanny Przetakiewicz. 219 zł i pełen luksus

Kourtney Kardashian opublikowała na swojej instagramowej relacji zdjęcie wprost z kuchni w LA. Na marmurowych blatach zaprezentowała ułożone na porcelanowym talerzyku kanapki z serkiem i świeżymi owocami. O tyle wiadomość jest interesująca, że zastawa pochodzi ze sklepu marki Joanny Przetakiewicz i trzeba przyznać: prezentuje się pięknie.

Kourtney Kardashian, podobnie jak jej siostry, wiedzie intensywny tryb życia. Jest modelką, biznesmenką i osobowością telewizyjna, która zyskała rozgłos dzięki reality show "Z kamerą u Kardashianów". Kardashianka jest w nieustannym kontakcie ze swoimi fanami i chętnie chwali się tym, jak wygląda jej codzienne życie - stąd też zdjęcia posiłków. Ostatnio w towarzystwie kanapki, zobaczyliśmy ceramikę ze sklepu Joanny Przetakiewicz.

 

Kourtney Kardashian je tosty z talerza Joanny Przetakiewicz

Różowo-biały talerz La Mania Home pochodzi z kolekcji Stripes i cały zestaw zastawy dla jednej osoby kosztuje 219 zł. Można by pomyśleć, że to zbieg okoliczności i po prostu znalazła talerz o podobnyhm wzorze, ale w towarzystwie posiłku Kourtney umieściła świecę zapachową polskiej marki. Zresztą chwilę później screen z profilu hollywoodzkiej gwiazdy znalazł się u Joanny Przetakiewicz i na profilu na Instagramie marki.

Dziękuję, Kourtney

– napisała. 

Gwiazdy "Z kamerą u Kardashianów" mają słabość do polskich marek. Już wcześniej widziano Kendall w płaszczu Sary Boruc-Mannei, a Kim i Kylie lansowały ubrania Magdy Butrym. Z kolei Kris Jenner jest fanką... polskiej wódki. Od kilku lat w święta sięga po wódkę Belvedere i za każdym razem chwali się tym na Instagramie. 

Więcej o: