Ta pomada do brwi podkreśla i utrwala włoski na cały dzień! Będą się trzymały jak po laminacji

Ta pomada do brwi to hit! Uniwersalny kosmetyk z drogerii, nie tylko podkreśli kolor twoich brwi, ale również utrwali ich kształt na wiele godzin. Jak zapewnia firma produkująca produkt, będzie on odporny na ścieranie i sebum, a więc sprawdzi się podczas upałów. Może na krótki czas zastąić nawet profesjonalną laminację. Teraz jest na promocji w sklepach Rossmann.

Pomada do brwi to produkt, który z powodzeniem zastąpi kredkę, mydełko do brwi i wiele innych kosmetyków. Jej uniwersalność polega na tym, że w szybki sposób podkreśli ich kolor, nada kształt i zapewni nam trwałość. Jedna z pomad znanej marki Wibo, jest aktualnie na dużej promocji w popularnej drogerii. Kosztuje zaledwie 17 złotych i jest wodoodporna. Sprawdzi się latem, podczas upałów. Podobna promocja czeka nas również w innej drogerii. Koniecznie sprawdź, gdzie szukać tych kosmetyków. 

Zobacz wideo Plotek Najgorętsze trendy makijażowe najbliższego sezonu? Julia Kamińska postanowiła pokazać wszystkie na swojej twarzy

Pomada do brwi utrwali włoski na wiele godzin. Szukaj jej na promocji w Rossmannie

Pomada z Rossmanna to hit wyprzedaży. Kosztuje zaledwie 17 złotych i jest bardzo praktyczna. Wielofunkcyjny kosmetyk, jak zapewnia producent, ma pomóc nam przeczesać i utrwalić włoski, oraz pomóc wypełnić ubytki, a także nadać odpowiedni kolor. Pokrywa brwi idealnie i działa w podwójnej formule, jako wosk i cień. W zestawie znajdziemy również aplikator, do łatwego rozprowadzenia produktu. 

pomada do brwi rossmannpomada do brwi rossmann rossmann

Pomada do brwi w promocyjnej cenie. Atrakcyjne oferty również w Hebe

Pomada do brwi jest na promocji również w innej drogerii. To produkt marki Hean, który znajdziemy w sklepach Hebe. Jest dostępna w ekonomicznej buteleczce z aplikatorem i cieszy się na stronie internetowej, licznymi pozytywnymi opiniami. Kosztuje zaledwie 15,99 i jej cechą charakterystyczną jej bardzo mocny pigment, dzięki któremu nie musimy poprawiać brwi kilka razy. Ta pomada również, jak zapewnia producent, jest odporna na sebum i ścieranie, a więc z powodzeniem możesz użyć jej latem. 

pomada do brwi hebepomada do brwi hebe hebe

Promocje w Hebe i Rossmann, do kiedy trwają?

Promocje w sklepach Rossmann rozpoczęły się 16.06 i potrwają do 30.06. Jest zatem jeszcze sporo czasu, aby upolować kultowe produkty. W Hebe natomiast, promocja obowiązuje posiadaczy karty Hebe, oraz osoby zalogowane na stronie internetowej. Warunkiem jest przekroczenie progu 15 złotych. 

Więcej o: