Te paznokcie pokochały największe gwiazdy! French manicure powraca w nowym wydaniu

Francuskie paznokcie to najmodniejszy manicure na lato 2021. Zapomnij o bieli i beżu, który znałaś do tej pory. W tym roku stawiamy na pastele i wyraziste neony. Podpowiadamy, jak wykonać french manicure samodzielnie. To ulubiona stylizacja gwiazd!

Moda kołem się toczy. Ciągle coś powraca i znika, a później znika i powraca. I choć niektóre trendy naprawdę zaskakują, nic nie sprawiło nam takiej niespodzianki, jak renesans francuskiego manicure. French właśnie walczy o pierwsze miejsce w kwestii najmodniejszych paznokci na 2021. Ale nie myślcie sobie, że nic się w nim nie zmieniło. Zapomnij o bieli i kolorach nude – w tym roku rządzą pastele i neony! Podpowiadamy, jak samodzielnie wykonać manicre w nowym wydaniu.

Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku

French manicure na lato 2021. Jak go wykonać?

Ten rok obfituje w kolory, więc nie mogło zabraknąć ich także na paznokciach. French w nowym wydaniu także nie zapomina o tym, co stało się synonimem lata – mulitkolor. Ta pora roku wzbudza w nas chęć do życia, a nic nie jest lepszym podkreśleniem dobrego humoru niż barwy. Dzięki dużej możliwości wyboru możemy dopasować stylizacje paznokci do naszego stylu, a nawet do naszego humoru! Wiele kobiet decyduje się na wizyty u kosmetyczki, dzięki czemu perfekcyjny efekt mają jak w banku, ale nie oznacza to, że nie możemy uzyskać go samodzielnie. Jak wykonać francuski manicure samodzielnie?

 

French manicure hybrydowy krok po kroku

  1. Na początku zadbaj o przygotowanie paznokci. Nadaj im ulubiony kształt, nie zapominając o zmatowieniu płytki oraz przeczyszczeniu jej cleanerem.
  2. Następnie nałóż na każdy paznokieć bazę i trzymaj pod lampą przez 60 s
  3. Nałóż na bazę kolor, który będzie stanowił twoją bazę – jeśli jest to konieczne, po utwardzeniu pierwszej warstwy, nałóż drugą
  4. Narysuj cienkim pędzelkiem naturalnie zakrzywioną linię na końcu paznokci. Ma utworzyć kształt uśmiechu. Możesz skorzystać także z profesjonalnych szablonów do francuskiego manicure.
  5. Wybierz kolor krańców i zamaluj nim część paznokcia wyznaczoną przez linię lub szablon, a następnie włóż pod lampę
  6. Całość pomaluj topem i ponownie utwardź
 
Więcej o: