Agnieszka Włodarczyk pokazała, jakie wiadomości dostaje w ciąży. "To nie złośliwe, ale..."

Agnieszka Włodarczyk na instagramowej relacji pokazała screen wiadomości, którą dostała od jednej z internautek. - Napisalibyście do obcej kobiety taką wiadomość? - pyta aktorka na Insagramie. Czy ludzie w Internecie naprawdę nie mają za grosz wyczucia?
Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk została wypisana ze szpitala

Agnieszka Włodarczyk spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Aktorka na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 227 tys. osób, regularnie dzieli się wybranymi momentami swojej codzienności, w tym również przebiegiem ciąży oraz dylematami, które towarzyszą jej przed wcieleniem się w najważniejszą rolę życia. - Nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka (...). Nigdy nie należałam do osób, które zaglądają do wózków i podniecają się ich „zawartością", nie zaczepiałam matek z maluszkami w celu odbycia rozmowy, a na wizję spędzenia paru godzin w samolocie obok płaczącego dziecka robiło mi się słabo (...). Zastanawiałam się nawet czy mam jakikolwiek instynkt macierzyński… I dopiero teraz w wieku 40 lat wiem, że go mam. Potrzebowałam do tego dojrzałości, odpowiedniego partnera, opieki z Jego strony, poczucia bezpieczeństwa, po prostu miłości (...) - napisała w jednym z ostatnich postów. Niestety, pokazywanie nawet małego fragmentu prywatności w sieci sprawia, że wiele osób pozwala sobie na zbyt wiele, komentując, zadając niestosowne pytania, a nawet hejtując. 

Agnieszka Włodarczyk pokazała, jakie wiadomości dostaje w ciąży. "Napisalibyście do obcej kobiety taką wiadomość?"

Agnieszka Włodarczyk postanowiła pokazać swoim obserwatorkom oraz obserwatorom na Instagramie przykładową wiadomość, którą dostała od jednej z internautek. Kobieta odpowiedziała na relację aktorki pytając, czy Agnieszka Włodarczyk zaczęła w ostatnim czasie zatrzymywać wodę w organizmie. - To nie złośliwe, ale chyba zaczęłaś mocno trzymać wodę, więc to już tuż tuż. U mnie 16 msc temu tak było :) Trzymam kciuki i pozdrawiam - napisała internautka. 

Napisalibyście do obcej kobiety taką wiadomość, niezależnie od tego, czy to prawda, czy nie?

- zapytała retorycznie Agnieszka Włodarczyk.

Agnieszka Włodarczyk pokazała, jakie wiadomości dostaje w ciąży. 'To nie złośliwe, ale.'Agnieszka Włodarczyk pokazała, jakie wiadomości dostaje w ciąży. 'To nie złośliwe, ale.' https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/ screen

Niestety wiele osób, zarówno w Internecie, jak i w osobistych kontaktach nie ma wyczucia i zapomina, że niektóre uwagi nie tylko nie są na miejscu, lecz mogą także sprawić drugiej osobie ogromną przykrość. Komentarze czy pytania dotyczące masy ciała, ciąży oraz innych prywatnych kwestii są zbędne i nie należy ich nikomu zadawać, gdyż najczęściej nie znamy historii i problemów drugiej osoby.

Więcej o: