Kupiła starą szafkę nocną. W środku znalazła coś zaskakującego. "Wszechświat jest niezwykły"

Kobieta z San Diego kupiła w sklepie charytatywnym przypadkowy mebel. W środku znalazła coś niezwykłego. Jej nietypowa historia szybko stała się hitem TikToka. - Wszechświat jest niezwykły - komentuje autorka nagrania.

Aplikacja TikTok od jakiegoś czasu cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród nastolatków. Jej główna funkcjonalność polega na możliwości wysyłania bardzo krótkich materiałów wideo, które w założeniu treścią są zbliżone do teledysków muzycznych. Na TikToku możemy jednak także znaleźć profile, na których publikowane są niezwykłe historie. O jednej z nich niedawno zrobiło się głośno w mediach na całym świecie.

Kupiła starą szafkę nocną. W środku znalazła coś zaskakującego

Pewna kobieta, która aktywnie udziela się na TikToku, kupiła w sklepie charytatywnym starą szafkę. W środku znalazła kartkę, której treść bardzo ją zaskoczyła. Historia stała się hitem TikToka. I nie ma w tym nic zaskakującego - jest ona rzeczywiście niecodzienna. Poza tym poinformowały o niej różne media, między innymi "The Independent" oraz "The New York Post".

Zobacz wideo Niebezpieczny trend na TikToku:

Znalazła kartkę, której treść bardzo ją zaskoczyła

Wszystko zaczęło się od zakupów w sklepie charytatywnym z używanymi rzeczami. Kobieta kupiła tam niewielką szafkę nocną. Gdy opróżniała szuflady, w jednej z nich znalazła kartkę, na której były zapisane dwa numery telefonu. Początkowo trudno było jej uwierzyć w to, co widzi.

TikTokerka: Wszechświat jest niezwykły

Mogłoby się wydawać, że nie ma w tym nic zaskakującego. Okazuje się jednak, że numery telefonów należały do rodziny kobiety, która kupiła szafkę. 15 lat temu wpisała je na nią siostra autorki nagrania. Jakim cudem znalazły się w starej szafce nocnej, którą można było kupić w sklepie charytatywnym? Ta kwestia zastanawia wiele osób. - Wszechświat jest niezwykły - skomentowała TikTokerka. Warto wspomnieć, że zdarzenie miało miejsce w San Diego w USA. Ludność tego miasta sięga około 1,4 miliona mieszkańców. Dlatego też zdaniem wielu komentujących taki zabieg okoliczności jest naprawdę niezwykły.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: