Klimatyzatory do 230 zł, czyli jak ochłodzić nagrzane mieszkanie podczas upałów

Wysokie temperatury w sezonie letnim nikogo nie dziwią, a większość ludzi nawet cieszą. Jednak kiedy termometry pokazują więcej niż 30 stopni, warunki w mieszkaniach stają się trudne nawet dla wielbicieli upałów. Tu z pomocą przychodzą różne sposoby schładzania pomieszczeń, w tym klimatyzatory. Oto klimatyzatory i wentylatory do 230 zł, które kupić można obecnie w popularnych sklepach.
Zobacz wideo Proste triki, które przyniosą ulgę w upały

Gdy wysokie temperatury utrzymują się przez dłuższy czas, a nas czeka kolejny dzień i kolejna noc w dusznym mieszkaniu, zaczynamy szukać sposobów na to, by w jakiś sposób ochłodzić pomieszczenia. Nie da się ukryć, że w przegrzanym pomieszczeniu raczej nikt nie czuje się dobrze. Bardzo często zaczyna boleć głowa, pojawia się rozdrażnienie i szybciej dochodzi do odwodnienia organizmu. Jak można sobie pomóc w takiej sytuacji? Istnieje klika sprawdzonych sposobów. Można wypróbować sposobu z kocami termicznymi, roletami lub zainwestować w klimatyzator. Jeśli natomiast nie chcesz montować takiego na stałe, które koszty są naprawdę wysokie, możesz rozejrzeć się w ofercie popularnych dyskontów czy sklepów AGD/RTV, które obecnie mają w swojej ofercie wiele przenośnych urządzeń tego typu. 

Klimatyzatory do zł, czyli jak komfortowo przetrwać upały w mieszkaniu

Najważniejsze podczas upalnej aury jest pamiętanie o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Podczas fali upałów powinno się przyjmować około trzech litrów płynów dziennie. Upał potęguje pocenie się organizmu, by uregulować temperaturę ciała, dlatego należy podwójnie uzupełniać poziom wody i substancji mineralnych w naszym organizmie. Jednak nawet odpowiednie nawadnianie organizmu może nie poprawić naszego samopoczucia, kiedy jesteśmy zmuszeni przebywać w nagrzanym pomieszczeniu, a nie oszukujmy się, nie każdy z nas może pozwolić sobie na montaż klimatyzacji w domu. Z pomocą przyjdą nam przenośne klimatyzatory i wentylatory, które obecnie kupić można w wielu popularnych dyskontach typu Lidl czy Biedronka oraz sklepach AGD/RTV. Oto propozycje do 230 zł:

  • Klimator klimatyzer Silvercrest za 79,90 zł już wkrótce w sklepie internetowym Lidl.
  • Klimator Hoffen (3 tryby pracy i 2 funkcje chłodzenia: z użyciem mgiełki lub bez) za 229 zł w sklepach Biedronka.
  • Termowentylator Ravanson za 89,99 zł w sklepach Media Expert.
  • Wentylator kolumnowy Silvercrest za 129 zł w sklepie internetowym Lidl.
  • Wentylator biurkowy 12 cali za 49,99 zł w sklepach Biedronka.
  • Wentylator Eldom WKC10 za 159,99 zł w sklepach RTV Euro AGD.
  • Wentylator stołowy retro Silvercrest za 139 zł w sklepie internetowym Lidl.
  • Cyrkulator MPM z metalu za 139 zł w sklepach Biedronka.
  • Termowentylator HB za 108 zł w sklepach Media Markt.
Więcej o: