Joanna Koroniewska w kultowych butach, które są hitem na lato. "A to nie klapki Pana Maćka?"

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej letniej stylizacji. Buty, które założyła podzieliły internautki. To kultowy model, który jedni uwielbiają, a inni nienawidzą. - Wiem, wiem, ortopedyczne, ale zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia - pisze aktorka.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 569 tysięcy osób. Aktorka chętnie dzieli się tam różnymi zdjęciami oraz nagraniami z wybranych momentów swojego życia. Dystans do świata oraz niezwykłe poczucie humoru, które widać na jej instagramowym profilu sprawia, że grono fanek i fanów Joanny Koroniewskiej nieustannie się powiększa. Aktorka chętnie wrzuca również zdjęcia swoich stylizacji, a wiele śledzących ją kobiet, które regularnie dopytuje o poszczególne elementy stylizacji, w których pokazuje się Joanna Koroniewska.

Joanna Koroniewska w kultowych butach, które robią furorę każdego lata. "Czym brzydsze buty, tym piękniejsze"

Joanna Koroniewska podzieliła się ostatnio na instagramowym profilu zdjęciem, na którym pozuje w modnej, letniej stylizacji. Gwiazda postawiła na zwiewną sukienkę maxi w kolorze białym Just Paul oraz czarne klapki marki Birkenstock.

W tak upalną pogodę uśmiecham się dziś… do… swoich nowych klapek… Wiem, wiem, ortopedyczne, ale zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia. Uroda ważna, ale wygoda ponad wszystko prawda?!

- napisała Joanna Koroniewska pod zdjęciem.

 

Klapki marki Birkenstock to kultowe już modele butów, które podbiły serca wielu kobiet i są ich absolutnym "must have" każdego lata. Jednak ich charakterystyczny krój sprawia, że jedni je uwielbiają, a inni zupełnie nie są do nich przekonani. Podobnie było z obserwatorkami oraz obserwatorami Joanny Koroniewskiej. Część osób była zachwycona wyborem aktorki, inne natomiast niekoniecznie:

Ja jestem zdania: czym brzydsze buty, tym piękniejsze - takie kocham najbardziej!
A to nie klapki Pana Maćka?
Sorry, wyglądają jak toporne krypty
Mam 6 par birkenów, kocham te klapki, takich jeszcze nie mam
Nie ciekawe te klapki psują cały urok
Najlepsze klapki pod słońcem 

- czytamy w komentarzach pod postem.

Więcej o: