Jennifer Lopez pokazała się zupełnie bez makijażu. Na zdjęciu pozuje ze swoim tatą. Podobni?

Jennifer Lopez z okazji Dnia Ojca w Stanach Zjednoczonych opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim tatą. Na fotografii pozuje bez makijażu, a internautki oraz internauci od razu zauważyli ich podobieństwo. - Wyglądasz zupełnie jak on! - komentują. Naprawdę są aż tak podobni?
Zobacz wideo Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Jennifer Lopez jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych kobiet show-biznesu. Uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet, która mimo upływu lat, nieustannie zachwyca nie tylko swoim talentem, lecz także urodą i fenomenalną formą fizyczną. Patrząc na występującą na scenie Jennifer Lopez, czy zdjęcia i filmiki, które publikuje w swoich social mediach, można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że czas się dla niej zatrzymał. Choć praca JLo sprawia, że bardzo często widzimy ją w pełnym, scenicznym makijażu, dopracowanej stylizacji oraz idealnie ułożonych włosach, to pokazywanie się bez makijażu, w bardziej codziennej wersji nie jest dla niej żadnym problemem.

Jennifer Lopez pokazała zdjęcie ze swoim tatą. Gwiazda na fotografii pozuje bez makijażu. "Wyglądasz zupełnie jak on"

Ostatnio Jennifer Lopez po raz kolejny pokazała się na Instagramie zupełnie bez makijażu, publikując zdjęcie ze swoim tatą. Fotografię udostępnioną z okazji Dnia Ojca opatrzyła osobistym wpisem:

Tato, nie ma wystarczająco dużo słów, by opisać to, co dla mnie znaczysz…Kocham Cię na zawsze…pod każdym względem! Szczęśliwego dnia ojca dla wszystkich niesamowitych tatusiów, którzy codziennie pojawiają się dla swoich dzieci! Jesteś potrzebny, doceniany i kochany bardziej, niż prawdopodobnie kiedykolwiek będziesz wiedzieć. 
 

Internautki oraz internauci momentalnie zauważyli podobieństwo Jennifer Lopez do swojego taty, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Wow! Wyglądasz zupełnie jak on!
Macie te sam oczy
Jesteś bardzo podobna do swojego taty!
Wyglądasz zupełnie jak twój tata
Identyczni

- czytamy.

Więcej o: