Hailey Bieber złamała etykietę na spotkaniu z Macronem? "Nawet Kim Kardashian zakryłaby się bardziej"

Niedawno Hailey i Justin odwiedzili Paryż. Co ciekawe, para zawitała do Pałacu Elizejskiego, by spotkać się z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem oraz jego żoną Brigitte. Kreacje, które wybrali na spotkanie z parą prezydencką, wzbudziły niemałe kontrowersje.

Hailey Bieber i Justin Bieber to jedna z najgorętszych par amerykańskiego show-biznesu. Modelka i muzyk pobrali się w październiku 2019 roku. Wcześniej Bieber przeszedł przemianę duchową i porzucił rozrywkowy tryb życia. Jak wyznała w jednym z wywiadów Hailey, ich małżeństwo scala głęboka wiara w Boga.

Zobacz wideo Justin i Hailey okazują sobie miłość na Instagramie:

Hailey i Justin Bieber na spotkaniu z pierwszą parą Francji

Niedawno Hailey i Justin odwiedzili Paryż. Co ciekawe, para zawitała do Pałacu Elizejskiego, by spotkać się z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem oraz jego żoną Brigitte. Jak poinformował portal internetowy dziennika "The Independent", tematem spotkania były problemy młodych ludzi. Jednak nie to wzbudziło największe zainteresowanie. Media na całym świecie piszą o nietypowych kreacjach Hailey i Justina. Parze zarzucono ignorancję. Pojawiły się także głosy, że ich niekonwencjonalne stroje były niezgodne z etykietą. 

Hailey i Justin Bieber w Paryżu - nietypowe kreacje

Bieber pochwalił się na Instagramie wspólnym zdjęciem z parą prezydencką. W oczy rzuca się przede wszystkim odważna kreacja żony muzyka. Hailey postawiła na beżową, przylegającą do ciała sukienkę od LaQuana Smitha. Kreacja odsłania brzuch modelki.

Nawet Kim Kardashian zakryłaby się bardziej w miejscu związanym z polityką.
Niesmaczne.
Wszyscy wyglądają na mocno zmieszanych.

- czytamy w komentarzach pod postem. Z kolei Justin Bieber postawił na klasyczny garnitur. Dobrał do niego niebieskie sportowe sneakersy. Zobaczcie, jak prezentowali się uczestnicy spotkania w Pałacu Elizejskim:

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: