Modne torebki w Pepco do 30 zł. Robią furorę wśród kobiet! Podobne znajdziesz też w H&M i Reserved

Na półkach sklepowych Pepco pojawiły się modne torebki, które robią furorę wśród wielu kobiet. Co więcej ich cena jest bardzo atrakcyjna, gdyż można je kupić już za 20 i 30 zł. - Mam czarny woreczek i kocham miłością wielką! - piszą internautki. Podobne modele znaleźć można w popularnych sieciówkach.
Zobacz wideo Dlaczego produkty dla kobiet są droższe?

Torebka to jeden z tych elementów garderoby, bez którego wiele kobiet nie wyobraża sobie swoich codziennych stylizacji. Jednak wcale nie trzeba wydawać wielkich sum, by ten dodatek robił wrażenie. Jeśli szukasz modnej torebki w przystępnej cenie, warto rozejrzeć się w ofertach popularnych sieciówek, dyskontów czy nawet second handów, gdyż w tych miejscach często znaleźć można prawdziwe modowe perełki. 

Modne torebki w Pepco do 30 zł. Te modele robią furorę wśród kobiet!

Na sklepowych półkach w Pepco pojawiły się modne torebki o różnych kształtach, wzorach i kolorach. Niewątpliwą zaletą tych torebek jest ich bardzo przystępna cena. W zależności od modelu kosztują bowiem 20 lub 30 zł.

- Dział damski i torebkowy raj! W ostatnim czasie torebek pod dostatkiem i coraz więcej modeli wartych uwagi. Cena wybranych: kremowe i czarne ( pierwsze zdjęcie ) - po 30 zł, imitacja skóry węża - 30 zł, czarne woreczki - 30 zł, beżowe z kokardą - 20 zł, malutka ciemnobeżowa - 20 zł - czytamy na instagramowym profilu @pepcomania.

Ja mam czarny woreczek i kocham miłością wielką!
Kupiłam kiedyś torebkę w Pepco i jest ekstra! Moja ulubiona
Też mam czarny woreczek, super jest
Mam torebkę z Pepco od 3 lat i jest super

- piszą internautki w komentarzach.

 

Podobne torebki w równie okazyjnych cenach znaleźć można na wyprzedażach w popularnych sieciówkach. W sklepie House znajdziemy m.in. stylową shopperkę przecenioną z 59,99 zł na 39,99 zł, w H&MReserved oferuje natomiast m.in. torebkę z imitacji krokodylej skóry, której cena pierwotna wynosiła 59,99 zł, a obecnie kupić ją można również za 39,99 zł.

Torebki na wyprzedaży w popularnych sieciówkachTorebki na wyprzedaży w popularnych sieciówkach https://www.housebrand.com/pl/pl/4584d-01x/torba-k-hl21-tod116u screen https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0936721001.html screen https://www.reserved.com/pl/pl/1999e-99x/torebka-k-res screen

Więcej o: