Małgorzata Rozenek w sukience na lato. Fani zwracają uwagę na zdjęcie: "pięknie cię zrobili w fotoshopie

Małgorzata Rozenek-Majdan dumnie prezentuje sukienkę na lato z najnowszej kolekcji, Mrs.Drama. Biały model długości mini zachwycił wielu fanów. Niektórzy zwrócili jednak uwagę na inny detal. Czy gwiazda przesadziła z obróbką zdjęcia?

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia łączyć kobiecość z ponadczasowym minimalizmem i nutką zdrowego szaleństwa. Jej stylizacje są pełne ciekawych i nieoczywistych krojów, zachowawczych kolorów i ich delikatnych połączeń. Niedawno na Instagramie Mrs. Drama pojawiło się zdjęcie prezenterki w śnieżnobiałej sukience, które zrodziło wiele komentarzy. Jedni dopytywali o krój i kolor, inni zwrócili uwagę na inny element. Pojawiły się zarzuty o mocną ingerencję photoshopa. Czy Perfekcyjna dąży do perfekcji metodami programów do obróbki zdjęć?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek debiutuje w komedii. Do roli ogoliłaby się na łyso. Na jedno by się nie zgodziła

Małgorzata Rozenek – Majdan w  letniej sukience Mrs Drama. Czy gwiazda użyła photoshopa?

Małgosia niejednokrotnie udowadniała fanom, że kocha modę, a najnowsze trendy są dla niej jedną z najważniejszych kwestii. Jakiś czas temu gwiazda doczekała się swojej własnej marki odzieżowej, którą ubrała w iście gwiazdorską nazwę: Mrs Drama. Tegoroczna letnia kolekcja idzie jak burza. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się sukienki stworzone w duchu ponadczasowego minimalizmu i dziewczęcego szyku. Na Instagramie marki właśnie pojawiło się zdjęcie jednej z nich, a zaprezentowała je tradycyjnie sama zainteresowana. Mocno dopasowany krój mini z dekoltem w kształcie litery „V" oraz zdobieniami w formie falban na rękawach wydaje się być idealną opcją na te mniejsze i większe wyjścia. Marka zapewniła nas także, że długość sukienki została zmodyfikowana, dlatego żadna z nas nie musi snuć obaw dotyczących wystawienia „pupy" na pokaz.

 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo pytań dotyczących fasonu i kolorów sukienki, a także fala komplementów w stronę samego modelu:

Czy będzie taka sama sukienka tylko w kolorze CZARNYM
Cudna??????na pewno u mnie zagości 
boska sukienka
jest petarda!

Mimo wszystko niektórzy obserwatorzy trzymają rękę na pulsie. Nie umknął im szczegół, który w ostatnim czasie jest w centrum społecznej dyskusji. W ironiczny i prześmiewczy sposób zarzucono Perfekcyjnej mocną obróbkę zdjęcia w programie typu photoshop:

 pięknie cię zrobili w fotoshopie

Czy rzeczywiście gwiazda zdecydowała się na poprawienie sobie tego i tamtego? Być może. Jasnych dowodów nie ma, nie ma więc zarzutów. Walka z nieosiągalnym kanonem piękna trwa. Na szczęście fani teorii „mody na brzydotę" wciąż jeszcze mogą nacieszyć się sztuczną perfekcją i nieskazitelnością. Oby do czasu.

Więcej o: