Kim jest kolejna uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"? Na TikToku śledzi ją ponad 5 milionów osób

Znamy kolejną uczestniczą dwunastej edycji "Tańca z Gwiazdami". To popularna influencerka, którą na TikToku obserwuje ponad 5 milionów osób. Dowiedzcie się, kim jest 20-letnia Kinga Sawczuk.

"Taniec z gwiazdami" ponownie zawita na ekranach telewizorów w jesiennej ramówce Polsatu. Zmieni się jednak dzień emisji popularnego programu. Taneczne zmagania nie będą emitowane tak jak do tej pory w piątkowy wieczór, a w poniedziałki. Kto wystąpi w tej edycji programu? Potwierdzono już udział Oliwii Bieniuk, Sylwii Bomby, a także Denisa Urubko. Wiadomo już także, kto będzie kolejną uczestniczką tanecznego show. 

Zobacz wideo 15 lat "Tańca z gwiazdami"

Znamy kolejną uczestniczkę "Tańca z Gwiazdami"

Czwartą uczestniczką "Tańca z Gwiazdami" ma być Kinga Sawczuk, która znana jest w mediach społecznościowych jako Kompleksiara. 20-latka może pochwalić się pokaźną liczbą obserwatorów. Obecnie jej profil na Instagramie śledzi już ponad milion osób. Z kolei na TikToku zdobyła już ponad pięć milionów obserwatorów. Jaka jest geneza ksywy Kingi? Na początku swojej kariery dziewczyna otwarcia opowiadała o swoich kompleksach i wadach. I właśnie za tę autentyczność doceniło ją wiele osób. Co ciekawe, Kinga jest autorką książki "Jak zaistnieć w necie i być sobą?".

- Cały czas rozmawiam z przyjaciółmi i rodziną, która mnie wspiera. To oni ściągają mnie na ziemie. Cały czas pamiętam, skąd pochodzę. Pamiętam swoje początki, jak zaczynałam, jak ciężko prowadzałam, żeby być tutaj z wami - mówiła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". 

 

Taniec z Gwiazdami - 12. edycja

"Taniec z gwiazdami" najpierw emitowany był w TVN. Później po długiej przerwie format powrócił. Widzowie od 2014 roku mogli oglądać go w Polsacie. Polsatowska odsłona show cieszyła się sporą oglądalnością, dlatego też doczekała się już jedenastu edycji. Dwunasta ruszy już we wrześniu. Taneczne show będzie można oglądać w poniedziałki o godzinie 20:00. Formuła programu ma pozostać bez zmian, podobnie jak prowadzący. Dlatego prawdopodobnie w tej roli ponownie zobaczymy Krzysztofa Ibisza oraz Paulinę Sykut-Jeżynę.

<<Reklama>> E-book "Jak zaistnieć w necie..." Kingi Sawczuk kupisz w Publio.pl >>

Może cię także zainteresować:

Więcej o: