Truskawkowy Księżyc. Kiedy zobaczymy go na niebie? Tego dnia będziemy odważniejsi

Truskawkowy Księżyc to jedno z najpiękniejszych zjawisk astronomicznych. Różowa satelita pojawi się na niebie już wkrótce. Kiedy będziemy mogli ją zaobserwować? I czy będzie miała wpływ na nasze życie?

Obserwacja nieba to najlepszy sposób na romantyczny wieczór lub spędzenie czasu w gronie znajomych. Stajemy wtedy twarzą w twarz z czymś niedoścignionym, niepojętym i nieskończonym. Ta magiczna chwila potęguje się wraz ze zjawiskami, które przychodzi nam oglądać. Już wkrótce na niebie pojawi się Truskawkowy Księżyc. Skąd ta słodka niespodzianka i kiedy będziemy mogli się nią nacieszyć?

Zobacz wideo Co Lena Kociszewska robi w czasie pełni księżyca? Przesądy i czary w Liście Plotka

Truskawkowy Księżyc. Kiedy zjawisko pojawi się na niebie i w jaki sposób go zobaczyć?

Okazuje się, że księżyc w kolorze różowym pojawi się na nocnym niebie już dziś, w czwartek 24 czerwca. Od godziny 20:44 po raz pierwszy naprawdę będziemy mogli oglądać świat przez różowe okulary. Wtedy właśnie nasza naturalna satelita znajdzie się w odległości ponad 366 tysięcy km od Ziemi. W związku z tym zjawisko będzie jeszcze bardziej spektakularne, a Księżyc jeszcze większy niż do tej pory.

Życie w ostatnim czasie jest obsiane truskawkami i jak widać, tyczy się to nawet tak ciężkich do zrozumienia zjawisk astrologicznych. Do obserwacji różowego Księżyca nie będziecie potrzebowali żadnych specjalnych sprzętów. Nasz przepis na idealny wieczór? Schodzona woda z kostkami lodu i skrojonymi owocami sezonowymi, deska serów, koc, poduszki i klimatyczna muzyka w tle. Nic więcej nie potrzeba.

Truskawkowy Księżyc. Jak wpłynie na nasze życie? Czas stawić czoła swoim lękom

Truskawkowy Księżyc, podobnie jak każda pełnia, wpływa na nasze zachowania, humory i ogólny stan psychiczny. Jak podają astrologowie, dziś będziemy odważniejsi, pełni werwy i gotowi do podjęcia każdego ryzyka. Postaraj się wykorzystać ten dzień najlepiej, jak potrafisz. Postaw te kroki, które kiedyś wydawały ci się zbyt dużym ryzykiem i patrz, jak pojedyncze decyzje zmieniają twoją codzienność. Lepszy humor będą miały także nasze pociechy. Uśmiech na ich twarzy to miód na serce. Dziś zobaczysz go dużo częściej, nawet jeśli wydawało ci się, że częściej się nie da.

Więcej o: