Ewa Chodakowska pokazała różne oblicza swojego brzucha. "Zrobiony przeze mnie, a nie przez chirurga"

Ewa Chodakowska udostępniła na Instagramie filmik, na którym pokazała swój brzuch w kilku różnych "wersjach" i zdradziła sekret wąskiej talii, czym zrobiła prawdziwą furorę. - Szach mat dla wszystkich, którzy mówią ze to photoshop - piszą internautki.

Ewa Chodakowska jest najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce, która od 10 lat motywuje do zmiany stylu życia miliony Polek i zaszczepia w nich miłość do aktywności fizycznej oraz zdrowej diety. Nie da się ukryć, że Ewa Chodakowska może pochwalić się nienaganną sylwetką, która jest efektem jej wieloletniego stylu życia. Na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 1,9 mln osób, regularnie pozostaje w kontakcie ze swoimi obserwatorami oraz obserwatorkami i dzieli się nie tylko tematyką zdrowego stylu życia, lecz także pokazuje wybrane momenty ze swojego życia. 

Ewa Chodakowska pokazała różne oblicza swojego brzucha. Fanki pod wrażeniem: "To tak można?"

Ewa Chodakowska przebywa obecnie w Grecji, czyli swoim drugim domu, gdzie pierwszy tydzień pobytu przeznaczyła na sesje zdjęciową, by zgromadzić materiał na swoje media społecznościowe. Przy okazji przygotowań do fotografii w strojach kąpielowych, Ewa Chodakowska nagrała krótkie wideo, na którym zaczęła żartować o tym, jaki brzuch "zakłada" tego dnia do zdjęć.

Dyskutujemy, jaki brzuch dziś zakładamy. Czy ten, czy ten czy ten czy ten. Ten? Ten z talią. Poproszę dzisiaj brzuch z talią, nie sportowy. Z talią. Proszę bardzo

- powiedziała Ewa Chodakowska pokazując różne wersje swojego brzucha na filmiku.

A Ty który brzuch wybierasz? Sportowy? Czy z talią... wiele z Was mnie pyta, skąd mam wąską talię? OTO SEKRET

- dodała w opisie posta.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska pokazała różne wersje swojego brzucha

Nagranie zrobiło furorę wśród internautek oraz internautów, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy:

Whaaaaat?! Jak Ty to robisz?!

- zapytała jedna z fanek.

Panuje nad mięśniami :) to brzuch zrobiony przeze mnie, a nie przez chirurga, zatem mogę nim osobiście i wedle życzenia zarządzać

- odpowiedziała trenerka.

Są w męskiej wersji? Jak tak to cały zestaw poproszę
Cudowne, chciałabym mieć choć jeden taki w swoim repertuarze
Wszystkie Twoje brzuchy wymiatają
Szach mat dla wszystkich, którzy mówią ze to photoshop
Więcej o: