Królowa spotkała się z Borisem Johnsonem. Wszyscy patrzą na zdjęcie w tle

Królowa Elżbieta II spotkała się z premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem w Pałacu Buckingham. Co ciekawe, było to ich pierwsze spotkanie od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. Jednak nie to wzbudziło największe zainteresowanie mediów.

Życie brytyjskiej rodziny królewskiej wzbudza zainteresowanie na całym świecie. W ostatnich miesiącach głośno jest zwłaszcza na temat księcia Harry'ego oraz jego żony. Meghan Markle i książę Harry, po tym, jak zdecydowali się zrezygnować z pełnienia funkcji wysokich rangą członków rodziny królewskiej, od ponad roku mieszkają w USA.

Zobacz wideo "The Crown" to najlepsza produkcja o rodzinie królewskiej?

Ich odejście z rodziny królewskiej odbiło się szerokim echem w światowych mediach, a ostatni wywiad, którego udzielili Oprah Winfrey jeszcze bardziej napiął ich relacje z pałacem Buckingham. Podczas rozmowy, Meghan Markle opowiedziała m.in. o tym, jak była traktowana przez rodzinę królewską, z jaką depresją musiała się mierzyć podczas pierwszej ciąży, a także, co było przyczyną podjęcia przez nich takiej decyzji. Po głośnym wywiadzie wiele osób podejrzewało, że relacje obu małżonków z rodziną królewską są bardzo napięte. Królowa prawdopodobnie nie żywi jednak urazy do wnuka i jego żony.

Zaskakujące zdjęcie w Pałacu Buckingham

Jak informuje portal "People" w środę monarchini spotkała się z premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem w Pałacu Buckingham. Co ciekawe, było to ich pierwsze spotkanie od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. Jednak nie to wzbudziło największe zainteresowanie. Baczni obserwatorzy zauważyli, że zdjęcie Harry'ego oraz Meghan zajmuje szczególne miejsce w kolekcji Elżbiety II

Jak informuje portal "People", jest to zdjęcie, które zostało wykonane z okazji zaręczyn pary. Poza tym możemy tam zobaczyć także fotografię księżnej Kate i księcia Williama, księcia Karola i Camilli, a także zdjęcie z młodości księcia Filipa i królowej Elżbiety. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: