Paulo Sousa w przeszłości przeżył koszmar. Pierwsza żona okrutnie złamała mu serce

Kilka miesięcy temu Paulo Sousa został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Zainteresowanie wzbudza nie tylko jego kariera, lecz także życie prywatne. Okazuje się, że przed laty trener polskich piłkarzy przeżył ogromny dramat.

Paulo Sousa urodził się 30 sierpnia 1970 roku. Zanim rozpoczął pracę jako trener, był piłkarzem. Przygodę z piłką nożną rozpoczął w Benfiki Lizbona. W późniejszy latach reprezentował m.in. Borussię Dortmund, Juventus Turyn, Inter Mediolan czy Espanyol. W ostatnim z wymienionych klubów zakończył karierę zawodowego piłkarza.

Zobacz wideo Kto winnym niepowodzenia na Euro 2020?

Paulo Sousa w przeszłości przeżył koszmar

Paulo Sousa od lat jest związany z Cristiną Mohler. Jego wybranka przez wiele lat robiła karierę jako modelka oraz prezenterka telewizyjna. W 2002 roku można było ją zobaczyć na okładce portugalskiego wydania magazynu "Maxim". Gdy Sousa rozpoczął karierę trenera, przestała pokazywać się na wizji.

 

Para pobrała się w 2007 roku, a jedenaście lat później w Lizbonie odnowiła przysięgę małżeńską. Z poprzedniego związku kobieta ma 22-letnią córkę. Wcześnie były piłkarz był związany z Cristiną Neto de Almeida. Para doczekała się dwójki dzieci - Marii oraz Guiherme. Małżeństwo rozpadło się jednak w 2003 roku w atmosferze skandalu. Był to bardzo ciężki okres w życiu sportowca. 

Bolesne rozstanie z pierwszą żoną

Pierwsze małżeństwo piłkarza rozpadło się z powodu niewierności jego byłej żony. Przez pewien czas był to temat numer jeden w portugalskich tabloidach, które często informowały na temat jej liczny zdrad. Co ciekawe, wówczas Sousa kwestionował nawet fakt, że jest ojcem Guilherme. Ostatecznie jednak postanowił go uznać.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: