Pobili rekord jako para o największej różnicy wzrostu. Ona jest wyższa od niego aż o 60 cm

Chloe jest wyższa od swojego partnera aż o 60 centymetrów. Jednak mimo tej różnicy od lat tworzą szczęśliwy związek. Poznajcie niezwykłą parę, która niedawno została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa.

Chloe i James są razem od dziewięciu lat. Para ustanowiła nowy rekord Guinnessa w kategorii par o największej różnicy wzrostu na świecie. Dlatego też zainteresowały się nimi media na całym świecie.

Zobacz wideo Przepis na udany związek wg Przetakiewicz:

Historia miłości niezwykłej pary

Chloe i James poznali się w 2012 roku dzięki wspólnym znajomym. Mimo sporej różnicy wzrostu, szybko zostali parą. Mężczyzna cierpi na dysplazję diastroficzną. To typ karłowatości genetycznej. Osoby dotknięte tym schorzeniem w życiu dorosłym są bardzo niskie. Osiągają zazwyczaj od 110 do 130 centymetrów wzrostu. 

 

Jak wyznała kobieta, zanim poznała swojego męża pociągali ją głównie mężczyźni, którzy byli od niej wyżsi. Jednak jej podejście do tej kwestii zmieniło się, gdy w jej życiu pojawił się James. - Mam nadzieję, że ta historia pokaże innym, że nie wolno oceniać książki po okładce - powiedziała w rozmowie z "Daily Mail". 

Elegancka drabinka na ślubie

W 2016 roku James i Chloe stanęli na ślubnym kobiercu. Przed uroczystością przyjaciele pary podarowali im elegancką drabinkę, dzięki której mężczyzna mógł pocałować przy ołtarzu swoją żonę. Warto wspomnieć, że dwa lata temu na świat przyszła ich pierwsza córeczka. James nie przekazał jej swojej choroby.

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: