Pamiętacie Nel z "W pustyni i w puszczy"? Karolina Sawka ma dziś 30 lat i modną fryzurę. Wygląda jak Shakira!

Karolina Sawka w 2001 zachwyciła swoją rolą w filmie "W pustyni i w puszczy". Jako 9 letnia dziewczynka, wcieliła się w rolę Nel. U boku Adama Fidusiewicza stawiała pierwsze kroki w aktorstwie, a na deski teatru i ekrany telewizorów powróciła, jako dorosła kobieta. Dziś ma 30 lat i przeszła ogromną metamorfozę. Ma najmodniejszą fryzurę sezonu i zdaniem fanów przypomina Shakirę! Jak wygląda?

Karolina Sawka na wiele lat zniknęła z ekranów telewizorów. Jej rola z 2001 roku, była na tyle charyzmatyczna, że widzowie pamiętali o dziewczynce, która zagrała małą Nel. Aktorka wcieliła się w postać z książki Henryka Sienkiewicza w wielkim stylu, ale do zawodu powróciła dopiero w 2012 roku. Dziś ma 30 lat i od czasu do czasu pojawia się w serialach. Sumiennie prowadzi też profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikowała swoją metamorfozę. Fani twierdzą, że w najmodniejszej fryzurze sezonu, wygląda jak Shakira! Mają rację?

Zobacz wideo Shirley Temple - najpierw aktorka, potem polityczka. A co działo się z innymi dziecięcymi gwiazdami?

Karolina Sawka, czyli Nel z "W pustyni i w puszczy". Jak dziś wygląda?

Karolina Sawka, to dziś dorosła 30 letnia kobieta. W 2018 i 2019 roku mogliśmy ponownie obserwować jej dokonań aktorskich. Wcieliła się bowiem w rolę Kaliny, w uwielbianym serialu "M jak miłość". W 2020 roku zagrała epizodyczną rolę w serialu "Pierwsza miłość" i wygląda na to, że szykuje wielki powrót. Nic dziwnego, ponieważ odgrywana przez nią rola Nel z 2001 roku, zapadła widzom w pamięci na długie lata.

 

dojrzała kobieta Krótkie fryzury 2021. Te cięcia idealnym wyborem dla wszystkich kobiet po 50-tce!

Karolina Sawka, jako dziecko miała długie, ciemnobrązowe włosy. Aktorka naturalnie ma też ciemne oczy, a ten wizerunek znakomicie wpisywał się w książkową postać Nel Rawilson. Na jej Instagramie możemy zauważyć, że włosy aktorki przeszły od czasów dzieciństwa wiele metamorfoz. Celebrytka miała na głowie m.in kolorowe dredy. Najnowsza zmiana wizerunku, zrobiła na fanach największe wrażenie. 

 

Klaudia Halejcio ma nową fryzurę! Metamorfozę przeszła w swoim domu. Jak wygląda? (zdjęcie ilustracyjne) Klaudia Halejcio ma nową fryzurę! Metamorfozę przeszła w swoim domu. Jak wygląda?

Nel z "W pustyni i w puszczy" we fryzurze Shadow Roots. "Czy to Shakira?"

Karolina Sawka postawiła na najmodniejszą fryzurę w tym sezonie. To Shadow Roots, czyli fryzura z modnymi odrostami. Blond kolor znakomicie przenika ciemne włosy, tworząc bardzo naturalny i oryginalny efekt. Nel z "W pustyni i w puszczy" zdecydowała się na wersję tej fryzury z lekko pofalowanymi włosami. Ten efekt zachwycił fanów. Porównano ją nawet do kolumbijskiej piosenkarki Shakiry!

Czy to Shakira?
OMG! Blonde Nel Rawlison!!!
Bardzo ładnie Pani w jasnych włosach

-pisali.

 

Shadow roots to modna koloryzacja na lato 2021. Jakie fryzury królują w tym sezonie?

Karolina Sawka wybrała koloryzację Shadow Roots.W tym sezonie modny będzie również tzw. Szwedzki blond, oraz miodowy blond. Wśród fryzur na lato przeważają jasne koloryzacje, które znakomicie odbijają promienie słońca i podczas upalnych dni robią wrażenie. Nadal w trendach są też pastelowe barwy.

Więcej o: