Wygrała "Mam Talent" jako 12-latka. Jak teraz wygląda Magda Welc?

Magda Welc ponad dziesięć lat temu wygrała trzecią edycję programu "Mam talent". Teraz ma 22 lata i wróciła do śpiewania. Niedawno do sieci wyciekła jej piosenka i teledysk z debiutanckiej płyty.

Magda Welc podbiał serca widzów jako 12 -latka. Zwyciężczyni jednej z pierwszych edycji "Mam talent" wyprzedziła między innymi Kamila Bednarka. Jednak niedługo po tym Magda zniknęła z show-biznesu. Dwunastolatka podbiła serca widzów oraz jurorów swoim niesamowitym głosem. W ramach nagrody 300 tysięcy złotych, których nie przeznaczyła na rozwój swojej kariery, lecz przekazała rodzicom na budowę domu rodzinnego, a także wsparła finansowo chore kuzynki.

Zobacz wideo Bednarek do Barona: Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli:

Nowa piosenka Magdy Welc

Magda pod koniec ubiegłego roku zapowiedziała swój powrót do śpiewania. W najbliższym czasie odbędzie się prawdopodobnie premiera jej debiutanckiej płyty. 24 czerwca mogliśmy posłuchać jej najnowszej piosenki i zobaczyć do niej teledysk. Co ciekawe, już dzień wcześniej nagranie wyciekło do sieci. - Sprawy wymknęły się spod kontroli. "Wystarczy jeden uśmiech". Nowy singiel gdzieś krąży - napisała na swoim profilu na Instagramie w środę Magda Welc.

 

"Jest wyjątkowa nie tylko pod względem stylu"

Po niecałym dniu piosenka ma już ponad 23 tysiące wyświetleń na platformie YouTube. - Nasz trzeci singiel "Wystarczy jeden uśmiech" to całkiem inna piosenka niż wszystkie, które do tej pory wykonywałam. Kilka lat temu nawet bym nie pomyślała, że będę śpiewać tak wesołą i energiczną piosenkę, która przyniesie mi tyle radości. Jest wyjątkowa nie tylko pod względem stylu, ale również wykonania. To pierwszy utwór, który zaśpiewałam razem z Mariuszem w duecie. W końcu dał się namówić na większy udział w piosence niż chórki... i wyszło świetnie! To bardzo pogodny, optymistyczny i idealny na lato utwór - powiedziała Magda Welc w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl.

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: