Doda ogłosiła nowe wyzwanie. Zaczęła od pokazania pryszcza na brodzie

Od jakiegoś czasu Doda często pokazuje się bez makijażu. Teraz gwiazda wymyśliła ciekawe wyzwanie, które ma promować zdrowe podejście do wyglądu. Być może to pomoże wielu kobietom zmienić postrzeganie samych siebie.

Doda chce walczyć z wyidealizowanym wizerunkiem, który często pojawia się na profilach wielu osób w mediach społecznościowych. Zdaniem piosenkarki warto pokazywać, jak wyglądamy naprawdę. Poza tym gwiazda apeluje, by nie wstydzić się swoich niedoskonałości.

Zobacz wideo

Doda: A może być tak odwrotnie?

- Zaczynamy nowy challange. Na Tik Toku królują same metamorfozy w przebrane i wymalowane wersje nas samych i wszyscy robią WOW. A może by tak odwrotnie? Może powodem do WOW powinna być odwaga pokazania siebie bez maski, z niedoskonałościami, totalnie na luzie? Zapraszam - u mnie pryszcz na brodzie. Warto być zawsze tylko sobą - powiedziała Doda. 

DodaDoda Fort. Instagram/ dodaqueen

Doda: Nie maluje się w ogóle od paru lat na co dzień

Przed laty piosenkarka stawiała na bardzo mocne makijaże i często korzystała z solarium. W pewnym momencie postanowiła jednak całkowicie z tego zrezygnować. Jej zdaniem miało to zbawienny wpływ na jej cerę. Jakiś czas temu Doda opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia bez makijażu zrobione przez fotoreporterów. Chciała w ten sposób pokazać fanom, że na co dzień rezygnuje z malowania się. To pomaga jej w zachowaniu dobrego stanu j cery. Według Dody brak makijażu jest najlepszym kosmetykiem dla skóry.

- Nie maluje się w ogóle od paru lat na co dzień, wiem ze większość z was mi nadal nie wierzy, ale może te "sexowne" zdjęcia papparazzi to potwierdzą. Btw, cały czas uważam, że brak Make upu to najlepszy kosmetyk dla cery - wyznała piosenkarka. - Skóra się wspaniale odwdzięcza. Po paru tygodniach już nawet nie myślisz o malowaniu, bo nie ma czego zakrywać - wyznała przy innej okazji. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: