Horoskop chiński na 2021. Niektóre znaki zodiaku będą musiały pogodzić się z wielką porażką

Horoskop chiński na 2021 będzie przepływał pod znakiem Bawoła. Oznacza to, że najbliższe miesiące będą pełne ciężkiej pracy i jej owoców. Niestety niektórzy z nas będą musieli pogodzić się z porażką. Co przygotował dla nas rok 2021? Sprawdźcie!

Punktem wyjścia horoskopu chińskiego jest chwila narodzin. Uznaje on dwanaście znaków zodiaku, które odpowiadają dwunastu gatunkom zwierząt. Dwunastka zresztą stała się dla zachodniej astrologii złotym środkiem, wokół którego oscyluje całe nasze życie. Każdy człowiek jest przynależną jednego z żywiołów, który ustala się za pomocą lat, godziny narodzin i znaku zwierzęcego. Woda, Drewno, Ogień, Ziemia i Metal uważane są za największe budulce świata i tworzą integralną część chińskiego horoskopu. Ten rok należy do Bawoła i zwiastuje czas intensywnej pracy oraz współdziałania w spokojnym klimacie. Wysiłek stanie się kluczem do osiągnięcia niepojętego szczęścia i dobrobytu, choć z definicji, zwycięstwo nigdy nie przyjdzie do nas samo. Co czeka poszczególne znaki zodiaku?

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop chiński na 2021. Co przygotował dla nas rok pod znakiem Bawoła? Czas będzie intensywny

Rok pod znakiem Bawoła jest nie tylko bardzo pracowity, ale także pełen szacunku dla innych. Wydawać by się mogło, że w ostatnim czasie jest to dla nas szczególnie cenna przywara – i nie tylko cenna, ale pewnie przede wszystkim aż nadto potrzebna. Mimo to każdy znak zodiaku przeżyje 2021 po swojemu, w swoich własnych czterech ścianach i z własnymi cechami osobowości. Na co powinniśmy się przygotować?

Nie wiesz, którym znakiem zodiaku horoskopu chińskiego jesteś? Przeczytaj o nich w tym artykule: Trwa chiński rok Bawoła

Horoskop chiński 2021: Szczur w roku Bawoła

 Szczury będą w tym roku miały dużo szczęścia. Sukcesy pojawią się w każdej dziedzinie życia, a pewność siebie, którą uda się im zdobyć, sprawi, że nic nie będzie wydawało się nie do zdobycia. Cokolwiek sobie założy, wszystko pójdzie zgodnie z planem, a radosne niespodzianki staną się codziennością.

Horoskop chiński 2021: Bawół w roku Bawoła

Bawoły przeżyją ten rok wyjątkowo spokojnie. Codzienności minie im w klimacie pracy i utartej rutyny, która doprowadzi ich do życia pełnego harmonii i ładu. Na drodze stanie im mnóstwo nowych osób wypełniających dotychczasowe luki.

Horoskop chiński 2021: Królik w roku Bawoła

Choć w życiu Królików pojawi się mnóstwo niesnasek, ostatecznie wszystko skończy się wyjątkowo dobrze, a przykre sprawy staną się nauczką na przyszłość. Być może na realizację niektórych planów jest jeszcze za wcześnie, ale warto gonić po marzenia, nawet jeśli będzie to wymagało większego nakładu pracy.

Horoskop chiński 2021: Smok w roku Bawoła

Smoki będą musiały walczyć o swoje marzenia. Nie wszystko przyjdzie do nich ot, tak, ale przy ciężkiej pracy i determinacji sukces będzie coraz bliżej ich życia. Niestety nie każda walka okaże się szansą na wygraną, ale walki bywają edukacyjne.

Horoskop chiński 2021: Wąż w roku Bawoła

Węże dostają w tym roku szansę na osiągnięcie największych celów. Wystarczy umiejętnie wykorzystać okazję i nie bać się pracy, a wszelkie sukcesy staną się wam bliższe niż dalsze. Jeśli jednak będziecie migać się od pracy, pozostanie wam jedynie lenistwo, które doprowadza do nikąd.

Horoskop chiński 2021: Koń w roku Bawoła

Konie będą musiały się nieźle natrudzić, aby zdobyć, choć fundamenty do budowania sukcesu. Jednak ich praca nie pójdzie na marne. Na solidnych i pracochłonnych fundamentach powstają najtrwalsze budowle, więc nie przejmujcie się niepowodzeniami. Błędy są cenną lekcją budowania mocnego charakteru.

Horoskop chiński 2021: Koza w roku Bawoła

Kozy będą musiały odpuścić sobie walkę o marzenia. Zanim rozpoczniecie osiąganie sukcesów, uwolnijcie się od osób, które cię ograniczają. To przez wasz słaby charakter tak trudno wam jasno wskazać na to, czego tak naprawdę oczekujecie od życia.

Horoskop chiński 2021: Małpa w roku Bawoła

Małpy będą w tym roku przeżywały swoje pięć minut. Zdobędą zaufanie tłumu, które okaże się kluczem do zdobywania rzeczy dotąd niemożliwych. Wykorzystajcie swój potencjał i sięgnijcie po marzenia. Dobra opinia okaże się dla was największym przyjacielem.

Horoskop chiński 2021: Kogut w roku Bawoła

Życie Kogutów będzie pomyślne, ale muszą się przygotować na wiele zmian, które na sprowadzą ich życie na zupełnie nowy tor. Zmiany te jednak okażą się potrzebne, a nowości naprawią niektóre sprawy w twojej codzienności.

Horoskop chiński 2021: Pies w roku Bawoła

Psy muszą się wystrzegać pochopnych decyzji. Dokładnie analizujcie wszelkie za i przeciw a jeśli mimo to będziecie mieć wątpliwości, dajcie tej sprawie czas. Cierpliwość okaże się niezbędna podczas codziennych wydarzeń, więc uzbrój się w nią tak mocno, jak tylko potrafisz.

Horoskop chiński 2021: Świnia w roku Bawoła

Ten rok będzie dla Świń taki, jak każdy inny. Życie pod płachtą spokoju i przeciętności też bywa dobrym odpoczynkiem od niespodziewanych wydarzeń, więc korzystaj z tej przywary i wrzuć na luz. Totalny reset uzbroi cię na kolejne lata.

Więcej o: