Gwiazda Top Model jest w ciąży! Opowiedziała też o swojej miłości. "12 lat później..."

Gwiazda Top Model ogłosiła ciążę! Modelka pochwaliła się na Instagramie radosną nowiną. Opowiedziała również o historii swojego związku. Okazuje się, że jej wybrankiem jest licealna miłość. Żaklina Ta Dinh w zabawny sposób porównała zdjęcie sprzed 12 lat, do obecnej fotografii. Fani nie kryli wzruszenia i składali gratulacje. Wśród komentarzy m.in Michał Piróg i Sandra Kubicka.

Modelka siódmej edycji Top Model jest w ciąży! Żaklina Ta Dinh ogłosiła szczęśliwą wiadomość na swoim Instagramie. Niedawno wyznała swoim fanom, że jest zaręczona. Nikt jednak nie spodziewał się kolejnych niespodzianek w tak krótkim czasie. Kariera pięknej celebrytki po jej udziale w telewizyjnym show nabrała tempa. Oprócz sukcesów w świecie mody, Żaklina ma na koncie własną piosenkę i teledysk, a także duże grono obserwatorów na swoim profilu w mediach społecznościowych. Można zauważyć, że po programie przetrwały również przyjaźnie. Modelka chętnie pokazuje zdjęcia z byłymi uczestnikami Top Model. Wyjątkowa więź łączy ją także z Michałem Pirógiem, który regularnie komentuje zdjęcia celebrytki. Postanowił skomentować również post, w którym gwiazda opowiedziała o historii swojego związku. Okazuje się, że jej partner, to licealna miłość sprzed 12 lat. Swoim wyznaniem wzruszyła wszystkich.

Zobacz wideo Jakob Kosel mówi o swoich wadach i zaletach. W obydwu wymienił jedną cechę

Gwiazda Top Model jest w ciąży! Ojcem dziecka jest wieloletni partner modelki

Żaklina Ta Dinh swoją karierę rozpoczęła w Top Model. Chociaż nie udało jej się wygrać programu, to jej kariera błyskawicznie poszybowała w górę. Dziś jej konto na Instagramie obserwuje ponad 460 tysięcy osób, a jej piosenkę pt. "Team Banan" wyświetlono w serwisie YouTube ponad 13 mln. razy. Zdobyła spore grono fanów, którzy czujnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Modelka wzruszyła fanów opublikowanym zdjęciem, na którym jest razem ze swoim ukochanym. Postanowiła opowiedzieć o ich historii, wyznając że przyjaźń między nimi trwa już 12 lat. Przed laty byli parą, a on był jej licealną miłością. Te drogi łączyły się i mijały, ale finalnie postanowili spędzić razem resztę życia.

Czy myśleliście kiedyś ze wasze pierwsze miłości z czasów licealnych mogłyby przetrwać lub powrócić na nowo po latach?
Tak właśnie zdarzyło się u mnie. Poznaliśmy się 12 lat temu, kiedy byliśmy nastolatkami i połączyła nas najlepsza przyjaźń jaka mieliśmy, która później przerodziła się w miłostkę. To były tak fajne czasy, ze do tej pory wspólnie wspominamy je z uśmiechem.

-napisała

 

Dodała, że dzięki wieloletniej przyjaźni ich relacja jest jeszcze mocniejsza i przez to, wyjątkowa. Żaklina ma przy sobie przyjaciela, na którym zawsze może polegać.

Przez te kilka lat każde z nas wiodło swoje życie, ale to nie stanęło nam na przeszkodzie kiedy spotkaliśmy się po latach i okazało się, że dawne uczucia nigdy nie wygasły. Dziś mam przy sobie najlepszego przyjaciela, który na dodatek jest teraz moim narzeczonym

Gwiazda Top Model jest szczęśliwie zakochana. Fani: "Miłość na kolejne milion lat"

Żaklina Ta Dinh nie kryje szczęścia, po jej postach na Instagramie widać, że to zdecydowanie jej czas. Jest w związku na który zapewne czekała, oczekuje też dziecka, a wokół siebie ma ludzi, którzy życzą jej jak najlepiej. Dodatkowo, zapewne docenia serdeczności płynące z komentarzy. Pod postem czytamy:

Miłość na kolejne milion lat
Jesteście słodcy! wszystkiego dobrego!
Super! Stara miłość nie rdzewieje jak to mówią! Dużo miłości życzę!

Żaklina Ta Dinh w ciąży! Opublikowała zabawne zdjęcie. "Zamiast drinka USG"

Modelka z siódmego sezonu popularnego show postanowiła nieco rozbawić i wzruszyć fanów, ogłaszając swoją ciążę w nietypowy sposób. Na Instagramie zestawiła ze sobą dwa zdjęcia. Jedno z nich przedstawia ją i jej partnera 12 lat temu na imprezie. Na kolejnym, para odtworzyła tą samą pozę, ale zamiast drinka, w ręku pojawiło się USG. Fotografię podpisała w równie zabawny sposób.

No i zobacz... 12 lat później w ręku zamiast drinka -USG

-napisała

 

Wśród osób, które zdecydowały się skomentować szczęśliwą wiadomość ogłoszoną przez celebrytkę, znalazło się wiele znanych osób. Wśród nich m.in Sandra Kubicka, Karolina Pisarek, Osi Ugonoh, Sylwia Przybysz i Michał Piróg. My również gratulujemy i życzymy wielu radosnych chwil!

 
Więcej o: