Gwiazda Top Model jest w ciąży! Opowiedziała też o swojej miłości. "12 lat później..."

Gwiazda Top Model ogłosiła ciążę! Modelka pochwaliła się na Instagramie radosną nowiną. Opowiedziała również o historii swojego związku. Okazuje się, że jej wybrankiem jest licealna miłość. Żaklina Ta Dinh w zabawny sposób porównała zdjęcie sprzed 12 lat, do obecnej fotografii. Fani nie kryli wzruszenia i składali gratulacje. Wśród komentarzy m.in Michał Piróg i Sandra Kubicka.

Modelka siódmej edycji Top Model jest w ciąży! Żaklina Ta Dinh ogłosiła szczęśliwą wiadomość na swoim Instagramie. Niedawno wyznała swoim fanom, że jest zaręczona. Nikt jednak nie spodziewał się kolejnych niespodzianek w tak krótkim czasie. Kariera pięknej celebrytki po jej udziale w telewizyjnym show nabrała tempa. Oprócz sukcesów w świecie mody, Żaklina ma na koncie własną piosenkę i teledysk, a także duże grono obserwatorów na swoim profilu w mediach społecznościowych. Można zauważyć, że po programie przetrwały również przyjaźnie. Modelka chętnie pokazuje zdjęcia z byłymi uczestnikami Top Model. Wyjątkowa więź łączy ją także z Michałem Pirógiem, który regularnie komentuje zdjęcia celebrytki. Postanowił skomentować również post, w którym gwiazda opowiedziała o historii swojego związku. Okazuje się, że jej partner, to licealna miłość sprzed 12 lat. Swoim wyznaniem wzruszyła wszystkich.

Zobacz wideo Jakob Kosel mówi o swoich wadach i zaletach. W obydwu wymienił jedną cechę

Gwiazda Top Model jest w ciąży! Ojcem dziecka jest wieloletni partner modelki

Żaklina Ta Dinh swoją karierę rozpoczęła w Top Model. Chociaż nie udało jej się wygrać programu, to jej kariera błyskawicznie poszybowała w górę. Dziś jej konto na Instagramie obserwuje ponad 460 tysięcy osób, a jej piosenkę pt. "Team Banan" wyświetlono w serwisie YouTube ponad 13 mln. razy. Zdobyła spore grono fanów, którzy czujnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Modelka wzruszyła fanów opublikowanym zdjęciem, na którym jest razem ze swoim ukochanym. Postanowiła opowiedzieć o ich historii, wyznając że przyjaźń między nimi trwa już 12 lat. Przed laty byli parą, a on był jej licealną miłością. Te drogi łączyły się i mijały, ale finalnie postanowili spędzić razem resztę życia.

Czy myśleliście kiedyś ze wasze pierwsze miłości z czasów licealnych mogłyby przetrwać lub powrócić na nowo po latach?
Tak właśnie zdarzyło się u mnie. Poznaliśmy się 12 lat temu, kiedy byliśmy nastolatkami i połączyła nas najlepsza przyjaźń jaka mieliśmy, która później przerodziła się w miłostkę. To były tak fajne czasy, ze do tej pory wspólnie wspominamy je z uśmiechem.

-napisała

 

Dodała, że dzięki wieloletniej przyjaźni ich relacja jest jeszcze mocniejsza i przez to, wyjątkowa. Żaklina ma przy sobie przyjaciela, na którym zawsze może polegać.

Przez te kilka lat każde z nas wiodło swoje życie, ale to nie stanęło nam na przeszkodzie kiedy spotkaliśmy się po latach i okazało się, że dawne uczucia nigdy nie wygasły. Dziś mam przy sobie najlepszego przyjaciela, który na dodatek jest teraz moim narzeczonym

Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie od fryzjera Katarzyna Warnke dodała zdjęcie od fryzjera. Znów zaskoczy fanów metamorfozą? "Ale się Pani nastroszyła"

Gwiazda Top Model jest szczęśliwie zakochana. Fani: "Miłość na kolejne milion lat"

Żaklina Ta Dinh nie kryje szczęścia, po jej postach na Instagramie widać, że to zdecydowanie jej czas. Jest w związku na który zapewne czekała, oczekuje też dziecka, a wokół siebie ma ludzi, którzy życzą jej jak najlepiej. Dodatkowo, zapewne docenia serdeczności płynące z komentarzy. Pod postem czytamy:

Miłość na kolejne milion lat
Jesteście słodcy! wszystkiego dobrego!
Super! Stara miłość nie rdzewieje jak to mówią! Dużo miłości życzę!

Małgorzata Kożuchowska ma nową fryzurę. Aktorka zapuściła swoje włosy! Jak teraz wygląda? (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Kożuchowska ma nową fryzurę. Aktorka zapuściła swoje włosy! Jak teraz wygląda?

Żaklina Ta Dinh w ciąży! Opublikowała zabawne zdjęcie. "Zamiast drinka USG"

Modelka z siódmego sezonu popularnego show postanowiła nieco rozbawić i wzruszyć fanów, ogłaszając swoją ciążę w nietypowy sposób. Na Instagramie zestawiła ze sobą dwa zdjęcia. Jedno z nich przedstawia ją i jej partnera 12 lat temu na imprezie. Na kolejnym, para odtworzyła tą samą pozę, ale zamiast drinka, w ręku pojawiło się USG. Fotografię podpisała w równie zabawny sposób.

No i zobacz... 12 lat później w ręku zamiast drinka -USG

-napisała

 

Wśród osób, które zdecydowały się skomentować szczęśliwą wiadomość ogłoszoną przez celebrytkę, znalazło się wiele znanych osób. Wśród nich m.in Sandra Kubicka, Karolina Pisarek, Osi Ugonoh, Sylwia Przybysz i Michał Piróg. My również gratulujemy i życzymy wielu radosnych chwil!

 
Więcej o: