Horoskop dzienny - 3 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 3 lipca. Sobota to dobry moment na odpoczynek. Pamiętaj, aby zabezpieczyć się przed słońcem i koniecznie sprawdź swój horoskop!

Horoskop dzienny - Baran

Nareszcie weekend. Możesz zaplanować odpoczynek dla siebie i swoich bliskich. Wypad nad wodę to idealny sposób na spędzenie letniego, upalnego weekendu. Jednak pamiętaj o zabezpieczeniach przed promieniowaniem słonecznym: kremie i okularach.

Horoskop dzienny - Byk

Postanowiłeś spędzić najbliższe dni aktywnie, ale musisz pamiętać o właściwym nawodnieniu organizmu. Intensywny wysiłek i upał mogą szybko doprowadzić do odwodnienia, dlatego zawsze miej przy sobie butelkę niegazowanej wody.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie jesteś fanem upałów, ani leżenia plackiem na plaży, dlatego nikogo nie zdziwi, że postanowisz dziś popływać. Jednak wszystko sprzysięgnie się przeciwko tobie. Wobec piętrzących się przeszkód może powinieneś przełożyć plany na inny dzień?

Horoskop dzienny - Rak

Wbrew wszystkiemu i wszystkim postanowisz dziś zostać w domu i rozkoszować się chłodem mieszkania. Wolny czas pozwoli ci nadrobić zaległości w obowiązkach domowych, a także zyskać nieco czasu na pielęgnowanie swojego hobby.

Horoskop dzienny - Lew

Sprzyjająca aura sprawi, że poczujesz nagły przypływ energii i postanowisz przekuć ją w pożyteczną pracę wokół domu. Już od dawna nosisz się z zamiarem poprawy architektury ogrodowej i właśnie przyszedł czas, aby podjąć się tego zadania. 

Horoskop dzienny - Panna

Nie wszyscy, którzy są wokół ciebie, dobrze ci życzą. Musisz nauczyć się rozpoznawać tych, którzy pod pozorem przyjaźni starają się tylko pogrążyć cię w oczach innych ludzi. Nawet nie spodziewasz się, ile takich osób jest w pobliżu ciebie.

Horoskop dzienny - Waga

Korzystaj ze swojego wolnego. Odpoczywaj, kumuluj energię, gdyż rychły powrót do pracy zapowiada trzęsienie ziemi, którego nikt się nie spodziewa. Możesz na nim wiele zyskać, ale równie dużo stracić, dlatego musisz wykazać się kreatywnością i sprytem.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Skorpion

Zwykle jesteś oazą spokoju, jednak wyczyny twoich bliskich wyprowadzą cię z równowagi. Nikt tak dobrze jak ty nie zdaje sobie sprawy, że przekraczanie granic prowadzi do poważnych kłopotów. Musisz wziąć na siebie odpowiedzialność uświadomienia im ich błędów.

Horoskop dzienny - Strzelec

Zazwyczaj starasz się, aby weekend był czasem dla ciebie i dla rodziny. Jednak nie zawsze ci się to udaje. Tak będzie i tym razem. Obowiązki służbowe zmuszą cię do odbycia ważnego spotkania, które przeciągnie się do wieczora, ale przyniesie pozytywne efekty.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nawet nie wiesz, jak wiele masz szczęścia. Nawet w najtrudniejszych sytuacjach życiowych możesz liczyć na wsparcie najbliższych ci osób. Postaraj się odwdzięczyć im za to, że są przy tobie zawsze kiedy tego potrzebujesz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dieta, wyrzeczenia, ograniczenia: to nie dla ciebie?! Pozwól sobie żyć pełnią życia, tak jak tego chcesz. Nie przejmuj się opiniami innych, a zwłaszcza tych, którzy robią wszystko, aby przypodobać się innym, a tak naprawdę ich życie jest jedną wielką udręką.

Horoskop dzienny - Ryby

Myślisz, że możesz zrobić więcej, wycisnąć z siebie siódme poty. Pewnie tak. Tylko po co? Czy to przynosi szczęście tobie? Czy ma zadowolić innych? Nie płyń z prądem. To nie leży w twojej naturze. Postępuj zawsze zgodnie ze swoim sumieniem.

Więcej o: