Horoskop dzienny - 6 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 6 lipca. Kolejny dzień pełen wrażeń. Będziesz dziś mierzyć się ze skrajnymi emocjami. Jak sobie poradzisz?

Horoskop dzienny - Baran

Dziś pojawi się okazja dla samotnych Baranów. Zawrą one interesującą znajomość pod warunkiem, że zachowają otwarty umysł. Nie wszystko to, co wygląda groźnie, jest takie w rzeczywistości. Lepiej samodzielnie przekonać się z kim mamy do czynienia, niż polegać na stereotypach.

Horoskop dzienny - Byk

Dziś będziesz mocno rozdrażniony, co sprawi, że z każdym z kim zaczniesz rozmawiać zdołasz się poróżnić. Musisz nieco spuścić z tonu, zwłaszcza że w większości spraw nie masz racji, a później trudno będzie ci wyjaśnić swoje dzisiejsze zachowanie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Choć wydaje ci się, że czujesz się świetnie, to jednak powinieneś przywiązywać więcej wagi do kondycji swojego organizmu. Dawno nie wykonywałeś kontrolnych badań. Najwyższy czas to zmienić  i zadbać o swoje zdrowie - masz je tylko jedno.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny - Rak

Choć ciągle dążysz do perfekcji, wydaje ci się, że to wszystko zbyt mało, aby zadowolić twojego partnera. Pamiętaj, by nie przesadzić. Nikt nie jest idealny, i nikt nie powinien taki być. Życie z ideałem jest nie do wytrzymania.

Horoskop dzienny - Lew

Nie zatajaj tego co myślisz o innych. Szczerość w relacjach jest podstawą, nie tylko w przypadku rodziny czy partnera. Także współpracownicy muszą wiedzieć o tym jak ich oceniasz i czy jesteście w stanie wspólnie pracować nad ważnymi projektami.

Horoskop dzienny - Panna

Kojarzysz swoje zaangażowanie głównie z aspektami zawodowymi. Może czas najwyższy bardziej zaangażować się w kwestie rodzinne, sprawy dzieci, partnera i innych członków waszej rodziny. Taki impuls docenią wszyscy wokół.

Horoskop dzienny - Waga

Ostatnio czujesz się nieco przyciężko. Choć jest środek lata, twoja forma pozostawia wiele do życzenia. A to wszystko przez twoje zamiłowanie do słodyczy. Musisz jak najszybciej usunąć je ze swojej diety, a niemalże od razu poczujesz pozytywną zmianę.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Skorpion

Pamiętaj, że niepowodzenie to nie koniec świata. Czerp doświadczenia z tego co cię dotknęło i nie pozwól na to, aby taka sytuacja wpłynęła na twoją postawę negatywnie. Przekuj swoją porażkę w środek, który pomoże ci dojść do celu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dziś twoje samopoczucie będzie wyjątkowo słabe. Wysokie temperatury ci nie służą. Rozważ wzięcie wolnego dnia w pracy i zadbaj w domu o właściwe nawodnienie organizmu. Postaraj się nie wychodzić na słońce - działa na ciebie destrukcyjnie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zwykle jesteś powściągliwy, jednak w sytuacji w której dziś się znajdziesz, nie zdołasz nie okazać emocji, jakie będą ci towarzyszyć. Musisz odreagować stres, jednak pamiętaj, że twój każdy czyn jest obserwowany i będziesz musiał ponosić jego konsekwencje.

Horoskop dzienny - Wodnik

Czy wierzysz w przyjaźń, która przetrwa wszystko? Choć twój bliski przyjaciel zranił cię swoimi słowami, to jednak mimo to nie możesz przejść obojętnie wobec jego cierpienia. To jest cała prawda o tobie: jesteś dobrym przyjacielem, który potrafi wybaczać. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny - Ryby

Dziś może dopaść cię ból głowy. Nie pojawi się on bez powodu. Problemy w pracy, a także w domu przyczynią się do twojego negatywnego samopoczucia. Postaraj się wyciszyć, a w ostateczności sięgnij po leki przeciwbólowe. 

Więcej o: