TikTokerka z Rybnika pokaza豉, ile zap豉ci豉 za zwyk造 chleb. Paragony grozy nie tylko nad Ba速ykiem

W Polsce ceny poszybowa造 w g鏎, co odczuwalne jest nawet podczas robienia podstawowych zakup闚. Ostatnio TikTokerka z Rybnika postanowi豉 udowodni internaut闚, ile p豉ci za zwyk造 bochenek chleba. Wiele os鏏 nie mog這 w to uwierzy. Cena z kosmosu?
Zobacz wideo

Nie da się nie zauważyć, że w ostatnich miesiącach w Polsce podrożało praktycznie wszystko: energia elektryczna, artykuły budowlane, usługi, paliwo czy nawet podstawowe artykuły spożywcze. Internet zalała również fala paragonów, które pokazują, jakie kwoty trzeba zapłacić za obiad polskim morzem. Jednak tego typu problemy pojawiają się nie tylko podczas urlopu, a także podczas codziennych zakupów. Otóż popularna w sieci TikTokerka pochodząca z Rybnika postanowiła pokazać swoim obserwatorkom oraz obserwatorom paragon, który otrzymała kupując bochenek zwykłego chleba. Wiele osób nie mogło uwierzyć, że zapłaciła aż tyle. 

Ile do koperty na wesele? 'Jeśli chcieliby, aby zwróciły się koszty, nawet 2000 zł będzie za mało' Ile kosztuje bycie gościem weselnym? "Do koperty włożę 600 zł"

TikTokerka z Rybnika pokazała, ile zapłaciła za zwykły chleb. Cena z kosmosu?

Najjjka to influencerka, która aktywnie prowadzi swoje konta na platformie TikTok, a na jednym z kont śledzi ją prawie 300 tysięcy osób. Dziewczyna na swoich profilach dzieli się różnymi tematami z szeroko pojętego lifestyle'u. W ostatnim czasie postanowiła zwrócić uwagę internautek oraz internautów na temat cen w Polsce, a dokładniej ceny zwykłego chleba, za który zapłaciła ostatnio prawie 6,50 zł. Filmik, który udostępniła na TikToku obejrza這 już ponad 800 tys. osób, a polubiło ponad 70 tys. 

Trochę z was nie dowierzało, że ja za chleb płacę prawie 6,50, więc specjalnie poszłam do sklepu i wzięłam rachunek. Jak byk jest napisane, że za zwykły chleb pszenno-żytni 6,45. A to jest drodzy państwo Rybnik no. 

- powiedziała na nagraniu.

TikTokerka z Rybnika pokazała, ile zapłaciła za zwykły chlebTikTokerka z Rybnika pokazała, ile zapłaciła za zwykły chleb https://www.tiktok.com/@najjjka2/video/6977311856922873093 screen

7Fried,Fish,,French,Fries,And,Sauerkraut,In,Bar,In,Debki Czeska prasa: Polaków udających się nad Bałtyk zaszokowały wysokie ceny w restauracjach. Restaurator wyjaśnia, dlaczego jest drogo

Wiele osób nie mogło uwierzyć w cenę chleba, natomiast w komentarzach pojawiła się informacja, że w innych miastach jest równie drogo. - W Katowicach 5,50 za mały chleb i 8,5 za duży - przyznała jedna z obserwatorek TikTokerki.  

Wi璚ej o: