Znaki zodiaku, którym nie po drodze do ołtarza. Tych osób raczej nie namówisz na ślub

Marzysz o wyniosłej ceremonii, pięknych kreacjach i zabawie weselnej wśród setek gości do białego rana? Uważaj, bo niektórym znakom zodiaku zupełnie nie po drodze z takimi zobowiązaniami. Sprawdź, które osoby mają predyspozycje do unikania zobowiązań lub zupełnie nie potrzebują papierka potwierdzającego związek.
Zobacz wideo

Układ gwiazd towarzyszący nam przy narodzinach, decyduje o bardzo wielu rzeczach. Niektóre osoby wierzą, że znaki zodiaku przypisują nam pewne cechy charakteru, w tym między innymi to, jak będziemy podchodzić do spraw miłosnych. Poniżej przedstawiamy znaki zodiaku, którym raczej nie jest po drodze do ołtarza. 

Znaki zodiaku, którym nie po drodze do ołtarza: Byk

Zodiakalne Byki nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu - dosłownie i w przenośni. Stabilizacja bardzo często nudzi się Bykom, które ponad wszystko uwielbiają czuć swobodę i niezależność. Zdecydowanie bardziej wolą oddać zabawie i w pełni korzystać z życia na swój własny sposób. Owszem, zdarzają się wyjątki, ale one raczej potwierdzają regułę. 

Znaki zodiaku, którym nie po drodze do ołtarza: Lew

Pewny siebie, ambitny, władczy i czasem egoistyczny Lew również nie spieszy się do małżeństwa. W związku to on gra pierwsze skrzypce i nie znosi, kiedy ktoś narzuca mu swoje decyzje, zachęca czy zmusza do czegokolwiek. Nic więc dziwnego, że kiedy zodiakalny Lew słyszy pytania o wspólną przyszłość, zaręczyny i ślub, szybko wykręca się od udzielania odpowiedzi. Lwy uwielbiają mieć nad wszystkim kontrolę, a dopytywanie o ślub sprawia, że on jeszcze bardziej odrzuca od siebie tę myśl. 

Znaki zodiaku, którym nie po drodze do ołtarza: Strzelec

Tego znaku zodiaku nie da się usidlić. Rzadko trafia go strzała Amora. Strzelce wolą się bawić, zdobywać, romansować, rozkochiwać i przeżywać życie na swoich własnych zasadach, nie będąc zależnym od nikogo. Jeśli natomiast wydaje ci się, że na siłę go zmienisz, to lepiej przestań się łudzić. Strzelec najlepiej czuje się w towarzystwie osoby, która da mu wolność, przestrzeń i zaufanie. Ewentualną decyzję o ślubie Strzelec musi podjąć całkowicie sam.

Więcej o: