Znaki zodiaku, którym nie po drodze do ołtarza. Tych osób raczej nie namówisz na ślub

Marzysz o wyniosłej ceremonii, pięknych kreacjach i zabawie weselnej wśród setek gości do białego rana? Uważaj, bo niektórym znakom zodiaku zupełnie nie po drodze z takimi zobowiązaniami. Sprawdź, które osoby mają predyspozycje do unikania zobowiązań lub zupełnie nie potrzebują papierka potwierdzającego związek.
Zobacz wideo

Układ gwiazd towarzyszący nam przy narodzinach, decyduje o bardzo wielu rzeczach. Niektóre osoby wierzą, że znaki zodiaku przypisują nam pewne cechy charakteru, w tym między innymi to, jak będziemy podchodzić do spraw miłosnych. Poniżej przedstawiamy znaki zodiaku, którym raczej nie jest po drodze do ołtarza. 

9 faz małżeństwa. Na tym etapie wiele kobiet decyduje się na romans 9 faz małżeństwa. Na tym etapie wiele kobiet decyduje się na romans

Znaki zodiaku, którym nie po drodze do ołtarza: Byk

Zodiakalne Byki nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu - dosłownie i w przenośni. Stabilizacja bardzo często nudzi się Bykom, które ponad wszystko uwielbiają czuć swobodę i niezależność. Zdecydowanie bardziej wolą oddać zabawie i w pełni korzystać z życia na swój własny sposób. Owszem, zdarzają się wyjątki, ale one raczej potwierdzają regułę. 

Znaki zodiaku, którym nie po drodze do ołtarza: Lew

Pewny siebie, ambitny, władczy i czasem egoistyczny Lew również nie spieszy się do małżeństwa. W związku to on gra pierwsze skrzypce i nie znosi, kiedy ktoś narzuca mu swoje decyzje, zachęca czy zmusza do czegokolwiek. Nic więc dziwnego, że kiedy zodiakalny Lew słyszy pytania o wspólną przyszłość, zaręczyny i ślub, szybko wykręca się od udzielania odpowiedzi. Lwy uwielbiają mieć nad wszystkim kontrolę, a dopytywanie o ślub sprawia, że on jeszcze bardziej odrzuca od siebie tę myśl. 

Pięć zachowań, którymi nieświadomie zniechęcasz do siebie mężczyzn (zdjęcie ilustracyjne) Pięć zachowań, którymi nieświadomie zniechęcasz do siebie mężczyzn

Znaki zodiaku, którym nie po drodze do ołtarza: Strzelec

Tego znaku zodiaku nie da się usidlić. Rzadko trafia go strzała Amora. Strzelce wolą się bawić, zdobywać, romansować, rozkochiwać i przeżywać życie na swoich własnych zasadach, nie będąc zależnym od nikogo. Jeśli natomiast wydaje ci się, że na siłę go zmienisz, to lepiej przestań się łudzić. Strzelec najlepiej czuje się w towarzystwie osoby, która da mu wolność, przestrzeń i zaufanie. Ewentualną decyzję o ślubie Strzelec musi podjąć całkowicie sam.

Więcej o: