Horoskop dzienny - 7 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 lipca. Połowa tygodnia, a ty wciąż masz przed sobą wiele zadań do wykonania. Jakie plany mają dla ciebie gwiazdy na ten dzień?

Horoskop dzienny - Baran

Twój związek powinien w tej chwili znaleźć się na pierwszym miejscu. Jeśli nie zainwestujesz czasu w swoją relację z partnerem, wtedy może okazać się, że on już dłużej nie chce być sam w waszym związku. Przemyśl, na czym tak naprawdę ci zależy.

Horoskop dzienny - Byk

Wybaczenie to cecha prawdziwych ludzi, którzy w życiu kierują się zasadami i mają silny kręgosłup moralny. Choć będzie ci trudno, puść w niepamięć zło, które cię dotknęło, a nie tylko zyskasz uznanie w oczach innych, ale będzie ci łatwiej iść do przodu. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dziś wstaniesz lewą nogą z łóżka. Nie daj się jednak złemu i humorowi i na przekór wszystkiemu staraj się wykonać wszystkie zaplanowane na dziś zadania. Im wcześniej skończysz, tym szybciej zyskasz czas dla siebie, wolny od wścibskich spojrzeń.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny - Rak

Jesteś osobą o otwartej duszy, która każdemu chce pomóc. Niektórzy jednak mogą chcieć wykorzystać twoją dobrą wolę i chęć wsparcia. Bądź ostrożny oferując komuś nieznanemu własną pomoc, bo być może nie ma on czystych intencji.

Horoskop dzienny - Lew

Dziś padniesz ofiarą prowokacji. Możesz się jej poddać i dać wciągnąć w karczemną awanturę lub ugryźć w język i odpuścić, a wtedy ominą cię wszelkie nieprzyjemności związane z otwartym konfliktem. Decyzja należy do ciebie.

Horoskop dzienny - Panna

Na dworze upał, wszyscy zrzucają z siebie ciuchy, a ty czujesz, że masz gorączkę... Twój organizm jest osłabiony i możesz łatwiej złapać infekcję, mimo że nie jest to sezon grypowy. Postaraj się zadbać o swoją odporność i wyleczyć objawy.

Horoskop dzienny - Waga

Wszystko dziś ułoży się po twojej myśli. Od rana możesz liczyć na to, że uda się zrealizować wszystkie założenia, a przy okazji odbędziesz interesującą rozmowę z szefem, który zaoferuje ci nowe, lepsze stanowisko.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie możesz się pochwalić wieloma sukcesami finansowymi, jednak tym razem uda się zyskać możliwość większego zarobku. Otrzymasz intratną propozycję dodatkowej pracy, która będzie spełniać twoje oczekiwania, a jednocześnie przyniesie ci spore korzyści finansowe.

Horoskop dzienny - Strzelec

Ciągle zostajesz w pracy na nadgodziny, przez co cierpi twoje życie prywatne. Musisz wreszcie być bardziej asertywny i zacząć myśleć o swoich potrzebach. Pamiętaj, że nie samą pracą żyje człowiek. Potrzebny jest balans.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Twoje osłabienie nie wynika z gorącej aury, ale przede wszystkim ze zbyt małej ilości wody, którą spożywasz. Musisz ciągle mieć ją przy sobie i przyswajać małymi porcjami. Od razu poczujesz się lepiej i zobaczysz pozytywne efekty na swojej skórze, włosach i paznokciach.

Horoskop dzienny - Wodnik

Spotka cię dziś miła niespodzianka ze strony twojego partnera. Doceń jego starania i podejmij wyzwanie i również się wykaż. Zaniedbujesz ostatnio waszą relację, a to nie wpływa dobrze na żadne z was. Musisz dać więcej od siebie.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny - Ryby

Życie nie jest proste, dlatego nie możesz brać wszystkiego do siebie. Postaraj się złapać dystans wobec tego co mówi inni. Niech najważniejsze będzie to, co ty czujesz i myślisz. Tylko w ten sposób zachowasz zdrowy rozsądek. 

Więcej o: