Horoskop dzienny - 8 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 8 lipca. Końcówka tygodnia zbliża się wielkimi krokami. Jakie plany mają dla ciebie gwiazdy?

Horoskop dzienny - Baran

Bywasz uprzedzony do osób lub rzeczy, które nie mieszczą się w ramach ogólnie akceptowalnej "normalności". Pamiętaj, że nim ocenisz człowieka, powinieneś go poznać, bo może okazać się, że masz do czynienia z wartościową osobą, która ma po prostu inne spojrzenie na świat.

Horoskop dzienny - Byk

Już dawno powinieneś porozmawiać szczerze ze swoim partnerem. Splot wydarzeń doprowadzi do tego, że w końcu będziecie mieć chwilę dla siebie. Wykorzystaj to, by podzielić się z nim tym, jak się ostatnio czujesz i jakie masz oczekiwania co do waszej relacji.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ciągle przykładasz uwagę do wszystkich drobiazgów i detali, przez co tracisz radość ze swoich osiągnięć. Pamiętaj, że nie wszystko musi być idealne, a mimo to dobrze będzie się sprawdzać. Twoje starania zyskują w oczach przełożonych - ciesz się tym.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny - Rak

Wakacje trwają w najlepsze, a ty wciąż nie masz planów jak spędzić urlop? Przejrzyj katalogi i oferty last minute i daj sobie szansę na wspaniały wypoczynek poza granicami kraju. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, bez starannie przygotowanego planu.

Horoskop dzienny - Lew

Często masz problem z tym, że jesteś zbyt wymagający dla innych. To normalne. Wymagasz wiele od siebie i tak samo od innych. Jednak zwróć uwagę, że nie wszyscy są tak ambitni i pracowici jak ty. Staraj się zrozumieć, że inni mogą inaczej podchodzić do swoich obowiązków i mają do tego prawo.

Horoskop dzienny - Panna

Ciągle rozpamiętujesz swoje niepowodzenia, problemy. Powoli wpędzasz się w depresję, a nie to powinno być twoim celem. Spróbuj znaleźć na nowo interesujące cię zajęcie, które pozwoli ci zapomnieć o problemach i cieszyć się chwilą.

Horoskop dzienny - Waga

Najwyższy czas wziąć sprawy we własne ręce. Jesteś świetny w tym co robisz i czas, aby ktoś to wreszcie dostrzegł i docenił. Idź do swojego szefa, przedstaw twoje racje, a na pewno uda ci się uzyskać to co planujesz.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Skorpion

Ostatnio mocno zaniedbałeś swoją dietę. Brak witamin źle odbije się na twoim zdrowiu, dlatego powinieneś korzystać z tego, że sezon na warzywa i owoce trwa i urozmaicić swój jadłospis. Więcej sałatek, surówek i świeżych owoców poprawi twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Po całym tygodniu będziesz odczuwać zmęczenie i z utęsknieniem odliczać dni do weekendu. Jednak musisz jeszcze uporać się ze swoimi zadaniami w pracy, aby móc odetchnąć i w spokoju móc oddać się letniemu relaksowi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ostatnio źle znosisz krytykę kierowaną bezpośrednio w twoją stronę. Musisz mieć więcej dystansu do siebie, a jednocześnie solidnie przemyśleć, czy osoby, które mają wobec ciebie zastrzeżenia, nie mają racji. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś nie powinieneś podejmować ryzykownych decyzji finansowych. Gwiazdy nie wróżą ci powodzenia w tej kwestii. Dlatego zanim się na cokolwiek zdecydujesz, dwukrotnie przemyśl to i poradź się osoby, której ufasz. 

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny - Ryby

Twoje zachowanie wzbudza wątpliwości wśród twoich bliskich. Nie denerwuj się ich uwagami - robią to, bo troszczą się i martwią się o ciebie. Postaraj się wyjaśnić im jakie są powody twojego zachowania, a wtedy będzie im to łatwiej zrozumieć. 

Więcej o: