Horoskop dzienny - 9 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 lipca. Piątek, czyli początek weekendu nie dla wszystkich będzie oznaczał wypoczynek i spokój.

Horoskop dzienny - Baran

Dziś dopadnie cię nieprzezwyciężone lenistwo. Nie będziesz w stanie poradzić sobie z niechęcią do robienia czegokolwiek. Pozwól sobie na odrobinę nieróbstwa. Zasłużyłeś na to po niezwykle wyczerpującym psychicznie tygodniu.

Horoskop dzienny - Byk

Od dłuższego czasu w twojej głowie kołacze się potrzeba zmiany. Być może dotyczyć będzie ona sfery zawodowej, a być może miłosnej. Niemniej jednak nadchodzą poważne wstrząsy w twoim życiu, na które musisz się przygotować.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ostatnio coraz częściej zdarza ci się spóźniać w różne miejsca. Nie powinieneś tego robić, gdyż jest to negatywnie odbierane. Zacznij wcześniej chodzić spać, a wtedy nie będziesz mieć problemów z porannym wstawaniem. 

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Rak

Samotne Raki wreszcie mają szansę spotkać kogoś wartościowego. Jednak samo spotkanie nic nie znaczy jeśli nie zdołasz wyjść z inicjatywą. Porzuć swoją strefę komfortu i zaryzykuj, a być może opłaci ci się to bardziej niż ci się wydaje. 

Horoskop dzienny - Lew

Nad każdym związkiem trzeba pracować. Im jest on starszy, tym więcej naszego zaangażowania wymaga. To dotyczy obojga partnerów. Odpowiedz sobie jednak szczerze na pytanie, czy ostatnio nie jest tak, że inicjatywa jest cały czas po drugiej stronie.

Horoskop dzienny - Panna

Dziś wszystko będzie szło nie po twojej myśli. Jednak staraj się nie przywiązywać do tego wielkiej wagi - skup się na wyciąganiu wniosków z poniesionych porażek, aby stanowiły dla ciebie cenną naukę na przyszłość.

Horoskop dzienny - Waga

Nie zwracasz uwagi na swoją dietę i często pomijasz śniadanie, wychodzisz do pracy pijąc samą kawę. To nie służy twojemu zdrowiu ani dobremu samopoczuciu. Zacznij lepiej planować swój poranek, tak aby zawsze znalazł się w nim czas na pożywne śniadanie.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Skorpion

Dziś trudno ci będzie usiedzieć na miejscu. Swoje zadania w pracy wykonasz w sprinterskim tempie i może dzięki temu uda ci się nieco szybciej uciec z firmy. Wolne popołudnie wykorzystaj na zadbanie o swoje ciało - wizyta u fryzjera, kosmetyczki a może spa.

Horoskop dzienny - Strzelec

Zbyt wielką wagę przywiązujesz do tego co inni myślą o tobie. Przestań się przejmować zdaniem innych i działaj tak, abyś to ty czuł się komfortowo w swojej skórze. Tylko w ten sposób będziesz mógł żyć w zgodzie ze sobą.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W połowie dnia dopadnie cię obezwładniający ból głowy. Nie będziesz w stanie normalnie funkcjonować. Kolejna filiżanka kawy nie będzie dobrym pomysłem - lepiej sięgnij po odpowiednie środki przeciwbólowe. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Skontaktuj się ze swoim lekarzem rodzinnym i umów na kontrolne badania. Od dawna planujesz to zrobić, jednak ciągle coś ci przeszkadza. Letni czas jest dobrym momentem na takie działania, gdyż w przychodniach panuje większy spokój. 

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny - Ryby

Popołudniowa drzemka to nie tylko domena przedszkolaków. Tobie dziś również przyda się taka przerwa na regenerację. Dzięki temu popołudnie będziesz mógł spędzić bardziej produktywnie - np. planując weekendowy wypad. 

Więcej o: