Anna Lewandowska pokazała zaskakujące zdjęcie swoich nóg. Kobiety są jej za to wdzięczne

Jedna z fanek zapytała trenerkę o to, jak poradzić sobie z cellulitem. Odpowiedź Anny Lewandowskiej może zaskoczyć wiele osób. Okazuje się, że trenerka ma niezawodny sposób na ten problem.

Anna Lewandowska jest inspiracją dla wielu kobiet. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad trzy miliony osób. Trenerka pokazuje w mediach społecznościowych różne momenty ze swojego życia, a także dzieli się wskazówkami dotyczącymi zdrowej diety i aktywności fizycznej. Ostatnio Lewandowska poruszyła temat cellulitu.

Anna Lewandowska pokazała zaskakujące zdjęcie nóg

Lewandowska zorganizowała na Instagramie Q&A dla swoich fanów i odpowiedziała na pytania dotyczące diety i ćwiczeń. Co zrobić w sytuacji, gdy jesteśmy szczupli, a mimo to mamy widoczny cellulit? Ta kwestia zastanawia jedną z obserwatorek trenerki. 

Zobacz wideo

Anna Lewandowska odpowiedziała na pytanie fanki. Poza tym w obrazowy sposób pokazała, że jej także dotyczy ten problem. - Co robić? Pokochać go - napisała trenerka.

Anna Lewandowska odpowiada na pytanie o cellulitAnna Lewandowska odpowiada na pytanie o cellulit Instagram: Anna Lewandowska

Cellulit to bardzo powszechne zjawisko

Odpowiedź Lewandowskiej spodobała się wielu osobom. Nie możemy zapominać, że cellulit to bardzo powszechne zjawisko - szacuje się, że dotyczy większości kobiet. 

Cellulit pojawia się, kiedy tkanka tłuszczowa, woda i inne produkty przemiany materii są rozmieszczone nierównomiernie. W efekcie nieprawidłowej cyrkulacji krwi i limfy pojawia się tak zwana skórka pomarańczowa, czyli charakterystyczne zgrubienia i fałdy. Cellulit jest zazwyczaj widoczny na udach, brzuchu, pośladkach oraz biodrach. Warto jednak zaznaczyć, że cellulit nie powinien być mylony z cellulitisem. To drugie pojęcie odnosi się do zapalenia tkanki łącznej, które musi być leczone antybiotykami. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: