Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie w sukni ślubnej. Jeden z komentarzy ją zaskoczył: "Co to za zabobony?"

Sylwia Przybysz udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie prosto z przymieżalni, na którym pozuje w sukni ślubnej. Fotografia wywołała wiele zachwytów wśród jej obserwatorek, ale znalazł się również taki komentarz, który zupełnie ją zaskoczył. - Co to za zabobony? - odpowiedziała.
Zobacz wideo

Sylwia Przybysz to obecnie jedna z najpopularniejszych osób w sieci. Influencerka oraz youtuberka od kilku lat związana jest z popularnym twórcą, Janem Dąbrowskim, który prowadzi kanał o nazwie JDabrowsky. Para ma dwie córki, starsza nosi imię Pola, a młodsza Nela. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zaręczyli się w grudniu ubiegłego roku, jednak dla większości fanek i fanów nie było to  wielkie zaskoczenie.

Joanna Koroniewska o komentarzach dotyczących braku stanika: 'To nie ja powinnam się wstydzić' (zdjęcie ilustracyjne) Joanna Koroniewska o komentarzach dotyczących braku stanika: "To nie ja powinnam się wstydzić"

Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie w sukni ślubnej. Jeden z komentarzy bardzo ją zdziwił

Sylwia Przybysz udostępniła ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie zrobione podczas wizyty w atelier projektantki Violi Piekut. Influencerka postanowiła przymierzyć jedną z dostępnych na miejscu sukni ślubnych, a zdjęciem prosto z przymierzalni podzieliła się ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami. 

Nie mogę doczekać się, aż będę mogła założyć tą jedyną <3 @violapiekut szykuj się kochana

- podpisała zdjęcie Sylwia.

 

Małgorzata Kożuchowska ma nową fryzurę. Aktorka zapuściła swoje włosy! Jak teraz wygląda? (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Kożuchowska ma nową fryzurę. Aktorka zapuściła swoje włosy! Jak teraz wygląda?

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy oraz słów zachwytu w kierunku Sylwii:

Rewelacja!!!
Wyglądasz przepięknie... Jak prawdziwa księżniczka
Bez względu na wybór, w każdej będziesz piękną Panną Młodą
Przecudownie wyglądasz <3
O jejciu, cudownie wyglądasz

- czytamy.

Nie wszystkim jednak przymierzana przez Sylwię suknia przypadła do gustu. Jednemu z internautów nie spodobał się kolor sukni. Zasugerował bowiem, że biała suknia ślubna może niekoniecznie przeznaczona jest dla kobiet, które już mają dzieci. 

Mając dwójkę dzieci biała suknia to tak chyba niekoniecznie

- napisał jeden z internautów.

Co to za zabobony? Niech każdy wygląda na swoim ślubie tak jak chce

- odpowiedziała Sylwia Przybysz.

Więcej o: