Kim Kardashian w odważnym koronkowym stroju zwiedza Watykan. Celebrytka złamała dress code

Kim Kardashian w czasie wizyty w Rzymie odwiedziła Watykan. Celebrytka zdecydowała się na bardzo odważną kreację. Na zdjęciach widzimy ją w sukience, która odsłoniła sporo ciała.

W ubiegłym tygodniu głośno było na temat kontrowersyjnej stylizacji Hailey Bieber. Modelka na spotkanie z prezydentem Francji oraz jego żoną założyła beżową, przylegającą do ciała sukienkę od LaQuana Smitha. Kreacja odsłania brzuch modelki. Hailey zarzucono ignorancję. Poza tym pojawiły się także głosy, że jej niekonwencjonalny strój był niezgodne z etykietą. Teraz z kolei media na całym świecie informują o nietypowej kreacji Kim Kardashian.

Zobacz wideo

Kim Kardashian zwiedza Watykan w nieodpowiednim stroju

Celebrytka wybrała się na wakacje do Rzymu. W podróży towarzyszą jej modelka Kate Moss wraz z córką. Co ciekawe, zdjęcia z ich wizyty w Watykanie zostały opublikowane w mediach na całym świecie. Widzimy na nich, że Kim zrezygnowała z konserwatywnego stroju.

Kontrowersyjna kreacja Kim Kardashian

W trakcie zwiedzania Bazyliki świętego Piotra oraz Kaplicy Sykstyńskiej obowiązuje surowy kodeks ubioru. Muszą go przestrzegać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zakazuje on między innymi odsłaniania ramion, noszenia głębokich dekoltów, szortów i bardzo krótkich spódnic. Kim Kardashian postawiła z kolei na seksowną kreację z białej koronki. Sukienka ma wycięcia na brzuchu, a także odsłania jej ramiona. Zobaczcie, jak celebrytka wyglądała w czasie wizyty w Watykanie:

 
 

Kim Kardashian jest córką prawnika Roberta Kardashiana i Kris Houghton Kardashian. Ma korzenie ormiańskie (po ojcu), holenderskie oraz szkockie (po matce). Jej rodzice rozwiedli się na początku lat 90. Kardashian zaistniała w mediach m.in. dzięki długoletniej przyjaciółce Paris Hilton. Międzynarodową sławę uzyskała dopiero w lutym 2007 roku, kiedy to światło dzienne ujrzało seks wideo z udziałem Kardashian i wokalisty R&B, Raya J. W październiku tego samego roku Kim, wraz z dwiema siostrami, bratem, dwiema przyrodnimi siostrami, matką i swoim ojczymem zaczęła występować w reality show "Z kamerą u Kardashianów".

Może cię także zainteresować:

Więcej o: