Tajemnicza linia na dłoni? To linia Anioła Stróża! Cecha, którą ma niewiele osób na świecie

Linia Anioła Stróża to jedna z linii, która znajduje się na naszych dłoniach. Jednak w odróżnieniu od np. linii życia, tę na swojej dłoni ma niewielki procent osób na świecie. Natomiast jeśli jesteś w tym wąskim gronie, możesz mieć powód do radości. Pododbno jest to cecha, która zapewnia m.in. szczęście i ochronę.
Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć

Jedni w to wierzą, inni wręcz przeciwnie. Choć wróżenie z dłoni ma tyle samo zwolenników, co przeciwników, to historią sięga aż do starożytności. Już wiele lat temu zaczęto interesować się astrologią oraz tajemniczą sztuką wróżbiarstwa. Według niektórych osób, ludzkie dłonie, a dokładnie linie znajdujące się na nich, potrafią wiele powiedzieć o danym człowieku. Zdecydowana większość z nas posiada na dłoniach sześć linii: linię życia, linię głowy, linię serca, linię losu, linię słońca oraz linię Merkurego. Jednak niewielka część osób znajdzie na swoich rękach również inne. Jedną z takich wyjątkowych linii jest właśnie linia Anioła Stróża, która podobno przynosi szczęście swojemu posiadaczowi. Oczywiście są to tylko wierzenia i wszelkie tego typu informacje należy przyjmować z dystansem oraz przymrużeniem oka

Linia Anioła Stróża - gdzie ją znaleźć na dłoni?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie szukać tej linii na swojej dłoni, to mamy dobrą wiadomość. Otóż wcale nie tak trudno ją znaleźć. Jeśli masz linię Anioła Stróża, znajdziesz ją równolegle do linii życia, jednak zazwyczaj położona jest ona bliżej kciuka. Ta linia jest krótsza i mniej wyraźna od wcześniej wspomnianej linii życia, jednak podobno im dłuższa, tym lepiej. Ciekawostką jest również to, że linia Anioła Stróża może znajdować się na obu dłoniach, jednak na lewej dłoni pojawia się już w momencie narodzin, natomiast na prawej może pojawić się w dowolnym momencie życia. 

Linia Anioła Stróża na dłoni - co oznacza ta wyjątkowa linia?

Linia Anioła Stróża inaczej nazywana jest również linią Marsa i według wierzeń sprowadza na swoich posiadaczy szczęście. Co więcej, osoby, które posiadają tę linię na swojej dłoni (lub obu dłoniach) są przez nią w pewien sposób "chronione" przez całe swoje życie. Mówi się, że osoby posiadające linię Anioła Stróża odznaczają się silnym charakterem, zawsze dążą do obranych przez siebie celów i mają predyspozycje do odnoszenia wielu sukcesów w życiu. Podobno linia ta przez całe życie "sprawuje opiekę" nad swoim posiadaczem i sprawia, że los mu sprzyja. 

Więcej o: