Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Sprawdź, z kim masz szansę na miłość

Astrologia może podpowiedzieć wiele, na przykład to, jaka osoba ma szansę stać się potencjalnym partnerem na resztę życia. Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Sprawdź zestawienia, w których nie brakuje miłości.

Każdego intryguje co innego. Jedni zwracają uwagę na poczucie humoru, drudzy na rozsądek i opanowanie. Astrologia przewiduje, z którą osobą odnajdziesz nić porozumienia, a nawet stworzysz szczęśliwy związek. Sprawdź zestawienia pasujących do siebie znaków zodiaku.

Zobacz wideo Jak się dzisiaj kochamy? Rozmowa Agi Kozak z Anną Marią Szutowicz z Y&Lovers

Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Odpowiedź jest zaskakująca

Barany mają nieskończone ambicje, za którymi trudno nadążyć. Wykazują się przy ich realizacji dużą odwagą oraz wytrzymałością. Nie znoszą rutyny i wolą jak dużo się wokół nich dzieje. Idealnie pasują do Wagi oraz Bliźniąt. Potrzebują kogoś, kto ich wysłucha.

Byk to uparta i czasem zaborcza osoba, która potrzebuje prostolinijnej oraz delikatnej bratniej duszy. Znajdzie nić porozumienia z Panną, Koziorożcem oraz Rybami. Z tymi znakami zodiaku ma szansę na trwały związek.

Bliźnięta to niekończąca się energia, duża nerwowość oraz niezależność. Na swojej drodze pragną spotkać Lwa, Strzelca lub Wagę. Przy tych znakach nie ma szans na nudę i rutynę. 

Rak to jeden z bardziej skomplikowanych znaków zodiaku. Z jednej strony jest kapryśny, a z drugiej stanowi ostoję wrażliwości. Uwielbia spędzać czas z rodziną. Swoją własną stworzy z Wodnikiem, Wagą oraz ze Strzelcem. 

Lew lubi mieć nad wszystkim kontrolę. Pragnie odnieść sukces na każdym polu, w tym na miłosnym. Jego temperament ostudzi Waga oraz Rak. Razem mają szansę na wielką miłość.

Panna to synonim perfekcjonizmu. Doskonała organizacja, sumienność oraz inteligencja to mocne strony osób spod tego znaku. Trzeba sobie zasłużyć na ich zaufanie, co może potrwać nawet latami. Najlepiej odnajdą się w związku z Bykiem, inną Panną oraz Koziorożcem.

Romantyczna Waga to także ostoja stabilności. Z kim może ją stworzyć? Z Baranem, Bliźniętami oraz Strzelcem. To osoby o wysokiej inteligencji, które pomogą w podejmowaniu wielu decyzji.

Skorpion jest enigmatyczny i bezkompromisowy. Potrafią zajść za skórę, dlatego też trudno jest im nawiązać przyjaciół. O wiele łatwiej będzie ze związkiem. Z pomocą nadchodzą Koziorożec, Ryba oraz Rak. 

Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Te, które sobie wzajemnie wybaczają 

Strzelec to wolna i niezależna dusza, pracowita oraz energiczna. Potrzebują jedynie akceptacji. Ich wad i zachowania. Stworzą związek z Wagą, Baranem, Lwem oraz Wodnikiem. Te znaki wiele wybaczą.

Zdyscyplinowany Koziorożec szuka ognia w miłości. Pragnie iskry, która przemieni się w intensywny płomień. Miłosna więź ma szansę powstać z Panną, Koziorożcem lub Bykiem.

Wodnik jako urodzony wizjoner, pragnie poszerzać perspektywę u boku osoby z dużymi marzeniami. Odnajdzie się w związku z Wagą, Strzelcem oraz Bliźniętami.

Artystyczne Ryby są wrażliwe na piękno płynące między innymi ze sztuki. Pasują do Raka, Ryb, Koziorożca i Skorpiona.

Więcej o: