Horoskop dzienny - 12 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 12 lipca. Początek tygodnia jak zwykle może być dość ciężki. Jak sobie z nim poradzisz? Co szykują dla ciebie gwiazdy?

Horoskop dzienny - Baran

Na początku tygodnia czeka cię nieprzyjemna rozmowa, która pozbawi cię zapału do pracy, humoru i chęci do podejmowania jakichkolwiek działań. Postaraj się nie odreagowywać na niewinnych osobach, które próbują ci pomóc.

Horoskop dzienny - Byk

Prawda bywa bolesna, ale jest niezbędna jeśli chcemy się wyzwolić. Życie w niewiedzy wcale nie przyniosłoby ci ulgi, a jeśli po czasie dowiedziałbyś się o tym co się stało poczułbyś się głęboko dotknięty i zraniony.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nikogo nie można zmusić do miłości. Czasem tylko ona jest sensem naszego życia, ale bywa, że wraz z upływem czasu słabnie i znika. Wtedy nie warto zwlekać i lepiej rozstać się w przyjaźni i zgodzie niż trwać w czymś, co nie przynosi nikomu nic dobrego.

Horoskop dzienny - Rak

Nie chcesz nikomu uczynić krzywdy, jednak w ten sposób cały czas odsuwasz swoje potrzeby na dalszy plan. Zasługujesz na lepsze warunki pracy i płacy - nie możesz cały czas sugerować się dobrem innych. Czas zacząć myśleć o sobie!

Horoskop dzienny - Lew

Wyłącz komórkę i komputer i postaraj się skupić całą swoją uwagę na swoim zadaniu. Przekonasz się niebawem, że poszło ci znacznie sprawniej, niż wtedy gdy rozprasza cię milion bodźców. Od teraz zawsze pracuj w ten sposób, a uporasz się ze wszystkim na czas.

Horoskop dzienny - Panna

Od samego rana będziesz dziś poirytowany i nerwowy. Postaraj się zapanować nad emocjami, aby nie doprowadzić do konfliktu z osobami, które mogą ci zaszkodzić lub próbować się na tobie odegrać. Musisz przetrwać ten dzień.

Horoskop dzienny - Waga

Nie traktuj swojego partnera jak zła koniecznego. Włóż w waszą relację więcej serca i zaangażowania, a dostrzeżesz dobre strony waszego związku. Pozytywna relacja wymaga pracy nad sobą ze strony każdego z was.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Skorpion

Twój błąd oznacza poważne konsekwencje dla twojego zespołu. Nie możesz dać za wygraną i poddać się w tym momencie. Dokończ projekt i ciesz się efektami swojej pracy, a później przyjdzie czas na decyzję o ewentualnym odejściu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie możesz porzucić swoich wspomnień o stratach, jakie poniosłeś w ostatnich miesiącach. Daj sobie jeszcze więcej czasu, ale jeśli poczujesz taką potrzebę, to zgłoś się do specjalisty, który pomoże ci uporać się z natłokiem emocji.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie odkładaj ważnych decyzji życiowych na później, bo może okazać się, że kiedy będziesz chcieć zrealizować jedno ze swoich marzeń, będzie już zdecydowanie za późno. Czasem warto poddać się chwili i zobaczyć co przyniesie los.

Horoskop dzienny - Wodnik

W życiu Wodników może pojawić się osoba, która porządnie namiesza. I to w pozytywnym sensie. Samotne Wodniki mają szansę znaleźć swoją drugą połówkę, natomiast te znajdujące się w związkach - dobrego przyjaciela. 

Horoskop dzienny - Ryby

Masz teraz odrobinę problemów zdrowotnych, dlatego powinieneś pomyśleć o krótkim urlopie dla podreperowania zdrowia. Nawet jeśli nie uda ci się załatwić wszystkich związanych z tym spraw, kilka dni luzu od pracy dobrze zrobi twojemu samopoczuciu.

Więcej o: