Meghan Markle namawia męża na testy DNA. Chce przerwać spekulacje na temat ojcostwa

Czy książę Harry jest synem Jamesa Hewitta? Takie doniesienia od lat pojawiają się w mediach. Podobno sama Meghan Markle ma już dość tych plotek. Chce, aby Harry poddał się testom DNA, aby zakończyć w końcu te spekulacje.

Oficer James Hewitt był kochankiem księżnej Diany. Od jakiegoś czasu mówi się, że to właśnie on jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego. Obu mężczyzn łączy rudy kolor włosów, a także upodobanie do pracy w mundurze oraz gry w polo. Tygodnik "Globe" informuje, że w Pałacu Buckingham wyciekły dokumenty, które potwierdzają, że Harry nie jest synem Karola. Ma o tym wiedzieć nawet książę William. Milczy jednak ze względu na szacunek do zmarłej matki.

Zobacz wideo

Meghan Markle chce, aby jej mąż zrobił testy DNA

Jak zdradził rok temu informator portalu splashnews.com, Harry dobrowolnie chciał poddać się testom DNA. Królowa Elżbieta II nie wyraziła jednak na to zgody. Po latach Meghan Markle zaczęła namawiać męża, by w końcu to zrobił. Chce, aby ta sprawa została w końcu wyjaśniona. 

Książę Harry to kopia dziadka?

Czy książę Harry rzeczywiście nie jest synem Karola? Zaprzeczają temu zdjęcia księcia Filipa sprzed lat. Mówi się, że Harry to kopia dziadka. Ten sam podbródek, kontur twarzy i charakterystyczna, ruda broda. Porównując aktualne zdjęcia Harry'ego i stare zdjęcia Filipa, nie można zaprzeczyć, że obaj wyglądają bardzo podobnie. Poza tym jak wynika z różnych doniesień medialnych, podobieństwo do Filipa, objawia się także w zachowaniu księcia Harry’ego. Dziadka i wnuka łączyły nie tylko poczucie humoru i zamiłowanie do wojska, lecz także pasja do ogrodnictwa i sztuki. 

Prince PhilipPrince Philip Fot. ASSOCIATED PRESS / AP Photo

Może cię także zainteresować: