Agata Młynarska pokazała syna. Zdaniem fanów to kopia dziadka. "Patrzę i widzę Pana Wojciecha"

Agata Młynarska jest mamą dwóch synów. Niedawno świętowała 36. urodziny Stanisława, który przyszedł na świat, gdy prezenterka miała 20 lat. Fani Młynarskiej twierdzą, że jej syn jest bardzo podobny do dziadka, czyli Wojciecha Młynarskiego.

Agata Młyanrska z okazji 36. urodzin syna Stanisława Kieniewicza udostępniła na swoim profilu na Instagramie galerię zdjęć. - Od 36 lat każdego dnia doceniam obecność tego faceta w moim życiu. Wyrósł na wspaniałego, dobrego, uczciwego, mądrego człowieka z ogromną pasją - napisała prezenterka.

Poza tym Młynarska opowiedziała, jak z obecnej perspektywy ocenia swoje wczesne macierzyństwo. Stanisław przyszedł na świat w 1985 roku. Wówczas jego mama miała 20 lat. - Staś był moim wyzwaniem, urodziłam go mając 20 lat. Niczego nie wiedziałam o dorosłym życiu i roli matki. Ale się udało! Możemy teraz ze Stasiem przybić piątkę! - napisała Młynarska. - Wiem, że zawsze mogę na niego liczyć. Życzę mu siły w drodze na górskie i życiowe szczyty. I dziękuję moim synom, że wybrali mnie na swoją mamę - dodała.

Zobacz wideo

Agata Młynarska pokazała syna. "Z genami nie wygrasz"

Co ciekawe, fani prezenterki zwrócili uwagę na podobieństwo Stanisława do słynnego dziadka, Wojciecha Młynarskiego.

Ależ syn jest podobny do dziadka Wojciecha, niesamowite!
Z genami nie wygrasz. Patrzę i widzę Pana Wojciecha Młynarskiego.
Jak to możliwe, że wnuk jest bardziej podobny do dziadka niż jego dzieci, szok!

- piszą fani obserwatorzy Młynarskiej pod postem. Zobaczcie, jak wygląda jej syn Stanisław:

 

Agata Młynarska przyszła na świat 23 marca 1965 roku w Warszawie jako córka aktorki Adrianny Godlewskiej i autora tekstów, piosenkarza Wojciecha Młynarskiego. Po raz pierwszy wyszła za mąż za doktora historii Leszka Kieniewicza, jednak po dziesięciu latach para się rozwiodła. Drugim mężem dziennikarki został Jerzy Porębski, z którym była jedynie rok. Po raz trzeci wzięła ślub w 2014 roku z biznesmenem Przemysławem Schimdtem. Z pierwszego małżeństwa ma dwóch synów: Tadeusza i Stanisława. Poza tym adoptowała i wychowała dwie dziewczynki: Sylwię i Alicję.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: