Co mówi o tobie twoja aura? Te kolory odzwierciedlają osobowości. Który należy do ciebie?

Jaka aura towarzyszy ci w codzienności? Te kolory są odzwierciedleniem tego, jaka jesteś. Sprawdź za pomocą liczby drogi życia, nad czym powinnaś popracować. Te informacje ułatwią ci życie.

Każdego z nas owiewa aura pełna kolorów. Mimo to zawsze jeden z nich wybija się ponad wszystkie, wykorzystując swoją energię w naszym potencjale. Jak dowiedzieć się, która barwa należy do ciebie? Niezbędne okaże się obliczenie drogi życia. Na szczęście, uspakajając wszystkich humanistów, to proste obliczenia. Wystarczy znać i dodać swoją datę urodzenia – znacie ją, prawda? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, nadchodzi czas, by poznać swoją osobowość. Który kolor bije od ciebie najjaśniej?

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Jak obliczyć liczbę swojego życia? Wystarczy znać datę urodzenia

Aby obliczyć swoją drogę życia, będziecie musieli włączyć swój matematyczny umysł. Jedyne, co będziesz musiała zrobić to dodać do siebie poszczególne liczby daty urodzenia. Zakładając, że urodziłaś się 15 czerwca 1998 roku, wzór będzie następujący:  1+5+6+1+1+9+8+ = 31= 3+1=4. Ważne jest to, by zredukować datę urodzenia do pojedynczej cyfry. Wychodzi więc na to, że liczba osoby urodzonej tego dnia, tego miesiąca i tego roku będzie wynosiła 4. Następnie przyrównujemy liczbę drogi życiowej do odpowiadającego jej koloru.

Liczba drogi życia a kolor. Co liczba mówi o twojej aurze?

Kolor czerwony: liczba 1

Czerwień to niesamowicie mocny kolor. Jest symbolem nieujarzmionego ognia, który walczy o pewność siebie i wykorzystuje ją w sytuacjach, które tego wymagają. W dzieciństwie osoby o czerwonej aurze były tłumione, ale ostatnia iskra nigdy nie wygasła. To przywódcza barwa, pełna potencjału do kierowania innymi. Jest także pełna charyzmy, dzięki której przekonuje do siebie społeczeństwo. Wadami tego koloru jest nerwowość i egocentryzm.

Kolor pomarańczowy: liczba 2

Pomarańcz to pełnia harmonii i pogody ducha. Osoby obdarzone tą aurą są bardzo ciepłe, obdarzone naturalnym taktem i wyczuciem. Ponadto szczycą się także świetną intuicją. Ich towarzystwo zawsze jest mile widziane, ponieważ tryskają energią i dobrym humorem. Jedynymi wadami będzie lenistwo i duża obojętność wobec codzienności i obowiązków.

Kolor żółty: liczba 3

Osoby o żółtej aurze są niesamowicie pomysłowe i błyskotliwe. Ich życie mija pod hasłem kreatywności, dlatego często uważa się je za artystyczne dusze. Myślą szybko i nieszablonowo, więc doskonale radzą sobie z każdą sytuacją. Są towarzyskie, uwielbiają się śmiać, a wielogodzinne rozmowy nigdy nie stają się problemem. Wadami będzie nieśmiałość i skłonności do kłamstwa.

Kolor zielony: numer 4

Zieleń to kolor, który uspakaja. I takie też są osoby o zielonej aurze. To uzdrowicie, pełni entuzjazmu lekarze tego społeczeństwa. Zawsze pulsują życiem, ale także miewają gorsze chwile. Mimo to żadna opresja nie jest im straszna, bo doskonale radzą sobie z wszelkimi problemami. W życiu potrzebują przede wszystkim dużej swobody i niezależności. Wadami są sztywność poglądów oraz upartość.

Kolor niebieski: liczba 5

Niebieski to kolor nieba, barwa idealna.  Osoby o niebieskiej aurze myślą pozytywnie i nie boją się życia. Czują się wiecznie młode i chętnie uczą się nowych rzeczy. Są szczerzy, uczciwi i zawsze mówią to, co leży im na sercu.  Nienawidzą, gdy w ich życiu nic się nie dzieje. Rutyna zabija ich osobowość. Wadami są mały zapał do pracy i lenistwo.

Kolor indygo: liczba 6

Kolor Indygo to kolor odpowiedzialności. Osoby o tej aurze uwielbiają pomagać innym i uważają to za misję swojego życia. Lubią być wsparciem i chętnie odpowiadają na każdą prośbę. Są rodzinni, a przyjaźnie budują na mocnych fundamentach, które często wytrzymują całe życie. Rozwiązywanie kłopotów to ich konik. Wadą jest nie asertywność. Nie potrafią odmawiać.

Kolor fioletowy: liczba 7

Fiolet to uduchowiony kolor. Osoby o tej aurze to intelektualiści, którzy uwielbiają rozwijać się pod względem duchowym.  Nauka, metafizyczność i sacrum to sens ich życia, choć często się tego wypierają. Nie wychodzi im to na dobre, ponieważ natury nic nie oszuka. Wadą jest wyniosłość, która często zraża innych.

Kolor różowy: liczba 8

Różowy to kolor wielkiej determinacji. Osoby o tej aurze są zdeterminowane i zawsze gotowe do działania. Mierzą daleko i budują swoje życie pod cele, które sobie wyznaczają. Niestety często robią to po trupach, a upartość nie dopuszcza do głowy głosu rozsądku.

Kolor brązowy: liczba 9

Osoby o brązowej aurze często są odbierane przez społeczeństwo jako bardzo atrakcyjne. Są opiekuńcze, wrażliwe i nieobojętne na krzywdę innych. Mają wielkie serce i chętnie oddają je innym. Czasami za bardzo przejmują się tym, co je otacza i działają w bardzo nieprzemyślany sposób.

Więcej o: