Lara Gessler przerwała wakacje nad Bałtykiem. Nie podobało jej się z dwóch powodów

Lara Gessler dołączyła niedawno do grona osób narzekających na wysokie ceny nad Bałtykiem. - Doszliśmy do wniosku, że nie będziemy przedłużać wyjazdu, bo pogoda jest beznadziejna, a ceny nad morzem kosmiczne! Po prostu to jest coś nieprawdopodobnego, ile kosztują hotele w tej chwili - poinformowała na swoim profilu na Instagramie Lara Gessler.

Paragon za obiad nad polskim morzem zdążył już w tym sezonie zaskoczyć niejednego turystę. Portale internetowe co jakiś czas publikują zdjęcia kwitów z nadmorskich restauracji. Teraz problem wysokich cen nad Bałtykiem poruszyła na swoim profilu na Instagramie Lara Gessler. Córka słynnej restauratorki wraz z córką i mężem spędzała niedawno wakacje nad polskim morzem. Co ciekawe, nie zabawili tam zbyt długo. Zaledwie po kilku dniach rodzina wróciła do Warszawy.

Lara Gessler oburzona cenami nad polskim morzem

Dlaczego Lara Gessler tak szybko przerwała urlop? Na Instagramie wyznała, że zniechęciły ją "kosmiczne ceny" oraz zła pogoda. - Słuchajcie, wróciliśmy właśnie do domu. Doszliśmy do wniosku, że nie będziemy przedłużać wyjazdu, bo pogoda jest beznadziejna, a ceny nad morzem kosmiczne! Po prostu to jest coś nieprawdopodobnego, ile kosztują hotele w tej chwili. Doszliśmy do wniosku, że dołożymy sobie do naszego następnego wyjazdu więcej kasy - powiedziała Gessler.

Zobacz wideo Magda Gessler pokazała słodkie nagranie wnuczki:

Lara Gessler - kariera

Lara Gessler od jakiegoś czasu coraz częściej udziela się w mediach. Obecnie profil córki Magdy Gessler na Instagramie obserwuje ponad 228 tysięcy osób. Kilka lat temu Lara wzięła udział w pierwszej edycji "Ameryka Express". W programie jej partnerem był stylista i projektant mody Piotr Sałata. Dzięki udziałowi w produkcji zaczęła zyskiwać coraz większą popularność. 

Lara skończyła socjologię na warszawskim Collegium Civitas. Ostatecznie postanowiła jednak zająć się gastronomią. Po studiach wyjechała do Londynu, by spróbować sił jako kucharka. Mieszkała także w Nowym Jorku - tam uczyła się sztuki dekorowania tortów. Kilka lat temu przejęła jeden z rodzinnych lokali - cukiernię "Słodki Słony".

Może cię także zainteresować:

Więcej o: