Córka Moniki Bellucci przyłapana na planie w Portofino. Zdaniem niektórych to kopia mamy

Deva Cassel to córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela. W tym roku dziewczyna skończy 17 lat. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie liczne kampanie reklamowe i sesje zdjęciowe dla największych marek modowych.

Monica Bellucci i Vincent Cassel przez wiele lat tworzyli szczęśliwy związek. Byli parą przez 18 lat, a małżeństwem przez 14. Dlatego też wiadomość o ich rozwodzie w 2013 roku wzbudziła ogromne zaskoczenie. - Chciałabym przekazać córkom, że posiadanie męża czy partnera nie jest obowiązkiem kobiety. A samotność nie powinna nas przerażać. Po wielu latach małżeństwa czy bycia w związku nie ma nic lepszego, niż pobyć samemu ze sobą - powiedziała Bellucci w wywiadzie, którego udzieliła "Vanity Fair". 

Córka Moniki Bellucci ma 17 lat i zaczyna karierę w modelingu

Owocem związku Bellucci i Cassela są dwie córki. Starsza z nich, Deva Cassel, od jakiegoś czasu rozwija karierę w modelingu. Obecnie nastolatka pracuje nad nową reklamą zapachu Dolce&Gabbana. Paparazzi wyśledzili ją na planie w Portofino. Na zdjęciach widzimy Devę w krótkiej lawendowej sukience. Co ciekawe, na planie towarzyszyli jej ojciec oraz jej młodsza siostra Leonie. 

 
Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady rodziców:

Córka Moniki Bellucci ma już 17 lat. Czy jest podobna do mamy?

Deva Cassel w 2019 roku została gwiazdą jednych z kampanii Dolce&Gabana. Po sesji pojawiły się kolejne propozycji - między innymi od Prady i Valentino, a także magazynów "Elle" oraz "Harper's Bazaar". Nastolatka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 157 tysięcy osób. Czy Deva odziedziczyła urodę po mamie? Możemy spotkać się z opinią, że są do siebie bardzo podobne. Zobaczcie, jak córka słynnej aktorki wygląda na najnowszych zdjęciach:

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: