Monika Olejnik w szczerym wywiadzie o macierzyństwie. Wyznała czego dzisiaj żałuje. "Nie cofnę czasu"

Monika Olejnik rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Niedawno jednak dziennikarka zrobiła wyjątek i opowiedziała o macierzyństwie. - Żałuję tego, że nie znalazłam czasu, aby po raz drugi zostać matką. To jest tak, że zajmowałam się pracą - wyznała Olejnik.

Monika Olejnik od wielu lat związana jest z Tomaszem Ziółkowskim. Wcześniej była żoną dziennikarza i satyryka Grzegorza Wasowskiego. Owocem tego związku jest syn Jerzy, który ma obecnie 31-lat. Dziennikarka wyznała jakiś czas temu, że początki macierzyństwa nie były łatwe. - Syn chodził do przedszkola, a ja byłam fruwającą reporterką. Czasami spędzał ze mną chwile w redakcji. Mogłam też liczyć na pomoc rodziny. Zajmowali się nim na zmianę wszyscy - ja, jego tata Grzegorz Wasowski, jedna i druga babcia. Uwielbiałam mojego syna, kiedy był małym, uroczym i niesamowicie bystrym dzieckiem. Dorósł, a ja nadal go uwielbiam - powiedziała Olejnik w rozmowie ze "Zwierciadłem".

Zobacz wideo Olejnik o trudnym zapraszaniu gości do programu:

Monika Olejnik: Nie cofnę czasu

Jerzy jest jedynym dzieckiem dziennikarki. Jakiś czas temu Olejnik zdecydowała się na szczere wyznanie. W rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że żałuje jednej rzeczy.

Żałuję tego, że nie znalazłam czasu, aby po raz drugi zostać matką. To jest tak, że zajmowałam się pracą (...). Żałuję, że nie mam więcej dzieci, ale nie mam, trudno. Nie cofnę czasu

- wyznała dziennikarka.

Monika Olejnik przyszła na świat 11 lipca 1956 roku w Warszawie jako córka pułkownika Tadeusza Olejnika. Studiowała zootechnikę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Następnie skończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę dziennikarki zaczęła w programie 3. Polskiego Radia, gdzie pracowała od 1982 aż do 2000 roku. We wrześniu 2006 roku rozpoczęła swoją współpracę z telewizją TVN, która zaowocowała słynnym programem publicystycznym "Kropka nad i" emitowanym na kanale TVN 24.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: