Posiadacze tej linii na dłoni są wyjątkowi. Linia Anioła Stróża to rzadka cecha. Co oznacza?

Linia Anioła Stróża to jedna z najrzadszych cech. Jej posiadacze mogą czuć się wyjątkowi. Podobno dzięki mocy, którą gwarantuje, życie staje się o wiele łatwiejsze. Dlaczego? Mieli ją najwięksi prorocy i przywódcy.

Wróżenie z ręki od wiek wieków towarzyszyło ludzkim przekonaniom. Szukamy w nich odpowiedzi na pytania, które stawiamy przed przyszłością, a andrzejki stały się dniem pełnym obietnic. Jedni wierzą w tajemniczą moc linii na dłoniach, inni wręcz przeciwnie – uważają, że to bujdy. Sztuka wróżbiarstwa jednak przekonuje nas, że nic, co składa się na życiowe puzzle, nie jest przypadkiem, a każdy detal warunkuje to, co nas czeka. Większość z nas posiada  na dłoniach sześć linii: linię życia, linię głowy, linię serca, linię słońca, linię losu oraz linię Merkurego. Okazuje się jednak, że niektórzy mogą cieszyć się większym szczęściem. Dodatkowa linia, zwana linią Anioła Stróża, to talizman.  Mówi się, że jej posiadacze mogą liczyć na dużo większe szczęście.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Linia Anioła Stróża to talizman szczęścia. Gdzie jej szukać na dłoni?

Okazuje się, że posiadacze linii Anioła Stróża nie będą mieli żadnego problemu z jej odnalezieniem. Zwykle jest charakterystyczna, widoczna i ustawiona w dosyć przejrzystym miejscu. Jest ułożona równolegle do linii życia, idąc w stronę kciuka. Oczywiście linia, która stała się tajemnicą największych sukcesów, jest mniej wyraźna - jak na tajemnicę przystało. Wyróżnia ją także nieco krótsza długość, choć podobno im dłuższa, tym lepiej dla nas. Może znajdować się na obu dłoniach, ale nie musi. Co ciekawe, jeśli widzimy ją na lewej dłoni, możemy być przekonani, że towarzyszy nam od momentu narodzin, natomiast jeśli jest widoczna na prawej dłoni, prawdopodobnie pojawiła się w przeciągu lat.

Zobacz też: białe sukienki na lato

Linia Anioła Stróża. Czy naprawdę przynosi szczęście? Nie jest jedyna

Oczywiście chiromancja, czyli wróżenie z dłoni, to sprawa, na którą patrzymy z przymrużeniem oka. Starożytne sposoby na odnajdowanie tajemnicy życia zwykle traktowana jest jako zabawa dla najmłodszych, a jej największą spuścizną są uwielbiane przez ludzi andrzejki. Mimo to istnieją osoby, które wierzą w moc talizmanów. Podobno linia Anioła Stróża odgrywa rolę bariery, która chroni posiadaczy przed życiowymi niesnaskami. Co więcej, okazuje się, że podobne właściwości kryje w sobie układ w kształcie litery „M". Niegdyś jej posiadaczami byli najwięksi prorocy i przywódcy.

Więcej o: