Konflikt Williama i Harry'ego. Meghan nie może nosić biżuterii Diany

Ostatnio brytyjskie media poinformowały o tym, że książę William zakazał Meghan noszenia biżuterii po księżnej Dianie. To między innymi ulubiony złoty zegarek księżnej. Podobno Harry nie może tego zaakceptować.

Życie brytyjskiej rodziny królewskiej wzbudza ogromne zainteresowanie na całym świecie. W ostatnim czasie szczególnie głośno jest o osobach, które formalnie nie są już jej członkami. Mowa oczywiście o Meghan i Harrym. Ich odejście z rodziny królewskiej odbiło się szerokim echem w mediach. Z kolei głośny wywiad, którego para udzieliła Oprah Winfrey jeszcze bardziej napiął ich relacje z pałacem Buckingham. W czasie rozmowy Meghan Markle opowiedziała między innymi o tym, jak była traktowana przez rodzinę królewską, z jaką depresją musiała się mierzyć podczas pierwszej ciąży, a także, co było przyczyną podjęcia przez nich takiej decyzji. Z kolei książę Harry zdradził w wywiadzie, że jego relacje z bratem mocno się oziębiły. 

Zobacz wideo Rodzina królewska na małym i dużym ekranie:

Konflikt braci

Kilka dni temu pisano o pojednaniu braci. Niedawno William i Harry spotkali się z okazji 60. urodzin księżnej Diany. Okazuje się jednak, że ich relacje nie są wcale dobre. Jak donoszą brytyjskie media, jeszcze przed uroczystym odsłonięciem pomnika ku czci księżnej, przeprowadzili krótką rozmowę. Być może jej tematem była biżuteria ich mamy. 

Po śmierci Diany jej biżuteria trafiła do synów. Kamerdyner Paul Burrel ujawnił, że 15-letni William wybrał złoty zegarek Cartier Tank, natomiast Harry poprosił o pierścionek zaręczynowy. W 2010 roku bracia wymienili się, ponieważ William chciał podarować pierścionek Kate Middleton. Z kolei zegarek po latach trafił w ręce Meghan Markle. 

Meghan nie powinna nosić biżuterii księżnej Diany?

Podobno William jest wściekły na Harry'ego i Meghan. Książę nie życzy sobie, by żona brata nosiła biżuterię księżnej Diany. William miał podarować zegarek Harry'emu w nadziei, że przekaże on go kobiecie, która dopełni ich pokolenie rodziny królewskiej, a nie podzieli ją. Poza tym William uznaje zegarek za cenną pamiątkę, z kolei żona brata traktuje go jako codzienny przedmiot. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: