Dawid Podsiadło w nowej fryzurze. Zaskakująca metamorfoza artysty

Dawid Podsiadło nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. Artysta ponownie zaskoczył fanów nagłą metamorfozą, stawiając na charakterystyczne cięcie z lat 80. - fryzurę na "czeskiego piłkarza". Nowy wizerunek zaprezentował w teledysku promującym Męskie Granie 2021.

Kilka dni temu w sieci miał swoją premierę klip promujący Męskie Granie 2021. Teledysk do singla "I Ciebie też, bardzo" w wykonaniu Darii Zawiałow, Vito Bambino i właśnie Dawida Podsiadło zebrał wiele pozytywnych rezencji. Uwagę fanów zwróciło jednak coś jeszcze - nowa, zaskakująca fryzura artysty.

Zobacz wideo

Dawid Podsiadło - nowa fryzura

Podsiadło zaprezentował się w klipie w zupełnie nowym wydaniu. I chociaż piosenkarz już wcześniej eksperymentował z wizerunkiem, rezygnując z charakterystycznej dla siebie burzy loków, tym razem naprawdę zaskoczył swoich fanów. Zdecydował się bowiem na bardzo oryginalną fryzurę z lat 80., tzw. fryzurę "na czeskiego piłkarza".

 

Cięcie polega na mocnym skróceniu włosów po bokach, a pozostawieniu ich długich z tyłu, przez co tworzą tzw. "ogon". Fryzura przez lata uznawana była za symbol lat 80., kiedy to decydowali się na nią niemal wszyscy mężczyźni. Szczególnie popularna była wśród czeskiej reprezentacji piłki nożnej i stąd też wzięła się jej nazwa.

Monika Olejnik w szczerym wywiadzie o macierzyństwie. Wyznała czego dzisiaj żałujeMonika Olejnik w szczerym wywiadzie o macierzyństwie. Wyznała czego żałuje

Charakterystyczne cięcie zaliczyło swój wielki powrót już w ubiegłym roku, pod nazwą "mullet hair". Tym razem jednak znalazło swoich fanów, także wśród kobiet. Zdecydowała się na nią między innymi Miley Cyrus, czym także wzbudziła kontrowersje.

Córka Moniki Bellucci zaczyna karierę w modelingu. Czy jest podobna do znanej mamy?Córka Moniki Bellucci przyłapana na planie w Portofino. Zdaniem niektórych to kopia mamy

Więcej o: